HeMan tarafından yazılan gönderiler

Selamlar WORLD sunucusunda oynuyoruz videoda görüldüğü üzere sabah saatlerinde olduğumuz için göze batar apaçık bir şekilde bu oyuncu alttan sürekli 20 sn de bir bazen lagdan oyun gecikmesinden dolayı 21 sn de sabit mesaj gönderiyor lütfen bu kişinin ip si üzerinden diğer girdiği hesaplarının çarlarının incelenmesini talep ediyoruz çünkü hiç bir insan 1.5 saattir kesintisiz sabit bir 20 sn de chattan bağıramaz ve en önemlisi hiç ŞAŞIRMIYOR SÜRELER bariz ortada ya hile ya macro kullanıyor lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum teşekkürler iyi forumlar dilerim ..

Videoda görüldüğü üzere şahıs hakkımda yalan beyanlarda bulunuyor ayrıca hırsız diyerek kötüleyip iftira atıyor lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum iyi forumlar...

bak dostum arkadaşım canım kardeşim benimle uğraşma bak bir sorunun varsa gel discorda özelden adresini ver sorunu yüz yüze çözelim burda olmuyor sürekli benle uğraşıyorsun ben seninle değil bak sen benimle uğraşıyorsun ben oyunuma bakıyorum farmımı yapıyorum sen gelip sürekli kesiyorsun oyunuma mani oluyorsun engel oluyorsun ve bu 1 2 3 sefer kesmekten de ibaret değil onlarca kez defalarca kez kesiyorsun bu iş çığrından çıktı kartı amacın söyle neyse gel yüz yüze konuşalım nefret edilecek kadar kendinden iğrendirdin çünkü

bilmiyorsan öğren kardeşim bakınız : https://tr.wikipedia.org/wiki/Poseidon

efsaneye göre yunan mitolojisinde adı geçen tanrı Denizler tanrısı olarak geçmektedir ayrıca senin moria sunucusunda oyundaki nickinde xxPOSEIDONxx olduğu için çakma tanrı tabiri kullandım burda herhangi aşağılama hakaret küfür bulunmamakta benim görüşümce sadece biraz alay ettim alay etmek ban sebebi değil bunu gm ve admin arkadaşlarda biliyor umarım herkes hakketiğini bulur sende elbet cezanı günü geldiğinde çekeceksin sürekli benimle uğraşmaktan sıkılmadınmı artık kendini azat et ve sadece oyununa odaklan lütfen herkese iyi forumlar..