HeMan tarafından yazılan gönderiler

herkes takır takır geçiriyorken sen çatır çatur yakıyon video izlerken çok güldüm alemsin Burak ya şanssızlıklar maalesef yakanı bırakmamış ayrıca Demirci de önümüzdeki maçlara bakalım dercesine sitem etmiş bence tavrı çok kabaydı sana karşı diye düşünüyorum :D :D

@PECCATORE bu arada sen yazmışsın o yazıyı ben spoke yazdı sanmıştım umutcum kusura bakma kanka yanlış okumuşum şimdi ORHAN kardeşim sen demişsin ya yukarda konuşmanın başını ortasını sonunu heryerini çekip madem öyle atsaydın diye konuşma zaten orda gördüğün kadar azı çoğu yok hocam hepsi 7 satır işte oncacık ne bekliyordun ki başka olanlar o yukarı kaydıracak birşey yok çünkü başka yazı yok :)

kankalar bi sakin olun ya kendinize gelin ağalar birbirinize girmenin lüzumu yok olay basit mavi 2. köyde bekliyorum ben devamlı ticaret amaçlı şaman 61 lwl wslik hesap hemde pazar çarım birisi geldi belki çocuk yaşta bir oyuncu benden ++ buff istedi vermedim diye direk sövdü ana avrat tabi bu yazışma normal chattan gerçekleşti ilk başta spoke kanka senin dediğine gelecek olursak ben her daim pm leri yazışmanın başından sonuna çekip gösteriyom sıkntı yok yani farkındayım o olayların hacım ve hep ceza alacak oyuncuları bildiriyorum forumdan sürekli olarak öyle boşuna birilerini suçlamıyorum şikayet nedir anlamı itibariyle neyse gereğini yapıyoruz evelAllah herkes hakettiği gibi yaşar adam anama küfredicek ben oluyum bir başkası olsun sessiz sakinmi kalmamı bekliyor ve durduk yere küfrediyor böyle bişey varmı kesinlikle kışkırtma dahi olmadı direk yekten dümdüz sövdü başka açıklaması olamaz zaten ben şok olduğum için ve sinirlendiğim için direk video kaydı aldım herneyse herkese iyi forumlar diliyorum

Merhabalar saygılar sevgiler aşağıda videoda izleyeceğiniz üzere terbiyesiz saygısız bir oyuncu benden şaman buff isteyip vermediğim için durduk yere küfür etti aileme anneme gerekli cezanın verilmesini umuyorum inşallah bu tarz oyuncular uzaklaştırısınız elinizden geldiğince buna inanıyorum teşekkürler iyi forumlar diliyorum.

Videoda görülüyor zaten köyde pazar kurmak için öylece bekliyordum ve birden bire bir mesaj geldi durduk yere birisi bana ağır küfür ve hakaretlerde bulundu ve bunun hesabının banlanmasının çokda umrunda olmadığını dile getirdi görüyorsunuz kendisi ifade etti lütfen gerekli cezanın verilmesini diliyorum umarım böyle insanları bu topluluktan uzaklaştırırsınız bir an önce teşekkürler iyi forumlar dilerim..

Videodaki 2 kişi birbiriyle arkadaşlar ormanda kızıl ormanda farm yaparken metin keserlerken bana bulaştılar dalaştılar bende kestim onları sonra bir anda sövmeye başladılar lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum iyi forumlar dilerim ...

Videoda görüldüğü üzere ANESTHESIA isimli oyuncu kendisi gerçek parayla 17.000 TL değerinde item ep satış yaptığını itiraf ediyor hatta ve hatta ayrıntıda bugün video itabiriyle 17.11.2021 dünden bahsediyor yani 16.11.2021 de 5000 won satmış olduğunuda ayrıca kendisi itiraf etti lütfen bu oyuncunun araştırılıp gerekli cezai işlem yapılmasını rica ediyorum teşekkürler