hamurci tarafından yazılan gönderiler

Efes serverında bulunan boss takip sistemi hiçbir zaman hiçbir yerde doğru çalışıp ölü ve ya canlı olan bossları doğru göstermiyor.Ayrıca oyun açıldığı günden beni hızlı erişim menüsündenki oto av seçeneği de çalışmıyor.Lütfen ilgilenebilir misiniz?

İlk açıldığı günden itibaren Efes serverinda oynuyorum. Köylerdeki pazarlar hem çok çok fazla hem de oyundaki ticaret camı ile eşya bulması tam bir eziyet.Diğer pvp serverlardakine benzer bir ticaret camı sistemi getirilse, insanlar ihtiyacı olan eşyayı arama yerine yazıp arattıktan sonra çıkan sonuç ekranında hem fiyatı görülebilse hem de satıl almaya karar verildiyse satın alınabilse oyundaki pazar sistemi kat kat daha güçlenecektir.Oyunda herkes bundan şikayetçi ama sanırım kimse forumlarda konu açmıyor.Ayrıca oyunda sorunlarımızı dinleyebilecek ve çözüm üretecek bir GM de bulamıyoruz.Şansımı burdan denemek istedim.Belki yüzlerce binlerce kişinin sesi olurum burdan.İyi Çalışmalar.

Arkadaşlarım seviye atlamaya çalışırken onlara musallat oldu durup dururken agresife alıp onları kesiyor düşük lv oldukları için.İnsan gibi iletişim kurmaya çalışıyorsun anneme küfrediyor.Ben onu kesmeye başladığımda hile ile duvarların içine giriyor.Videolu kanıt linki: