PRDOKTOR tarafından yazılan gönderiler

Stâme arkadaşım paylaşımımı öneriler bölümüne actım GM arkadaşlardan yada oyuncu arkadaşlardan bunla ilgili belki Tüm oyuncuları Sıkıntıya sokmadan onlarında Loca yeri Ve sımyacı Demircisi olsun faydalanabilecekleri Bir çözüm sunmaları için Paylasım öneri bölümüne Paylaşımda bulundum Sizi suçlamak maksadıyla açılmış bir başlık değil Örnek
    AvşarEli Beyin önerizi var yeni loca yerlerı açılabilir yada Fazla kalbalık olacagından loca yerleri Farklı bir Çözümde olabilir Loca sahiplerinin Yada localara ayrılmış yerler yeterli sayılşıp Başka oyuncularında Bu loca yerlerini Kulanmaları saglanabilir Örnek loca sahipleri ve locada olan Arkadaşlar bir itemi 5 wona basıyorlarsa başkaları 7 vova basabilmesi sağlanır Bu loca sahiplerinede bir katkı sağlar Beli bir sure içinde Yapmış oldukları masraflar çıkar Akıbinde ilerleyen zamanda Parada kazanmış olurlar Stâme Bey sizi hatalı görmüş olsaydım sizi Şikayetler Bölümünde paylaşırdım Öneriler bölümünde değil Sanırım beni yanlış anladınız Zaten bana Paylaşımımdan Hemen sonra pm Attınız pm Dede sizlere Niyetimiz kimseyi suçlamak olmadığını Aksıne GM arkadaşların yazılım elerınde belki bir Çözümü olabileceğini Tüm oyuncular için daha kolay bir yol bulunabileceğini Belirttim Sizde inş Dediniz sonrada buraya paylaşımınızda Gökten yapmadı demişsiniz Ben size Emek vermediniz haksız yere aldınız onu bunu yaptınız Diye bir suçlamada bulunmadım Kısaca oyunu daha iyi olması için öneri bölmünde Konuyu actım Hatamız varsada İster özelden İster burada yazabilirsiniz Saygılar

Yuharada tüm arazileri 1 kişi satın almış Farklı hersaplarla çar açıp farklı localar kurarak bunu yapmış Bu diğer oyuncular için sıkıntı teşyil edeceğini düşünüyorum Başkaları arazi alıp Loca bınası vr simyacı gibi Bina yapamayacağından 1 kişinin tekelinde olacak Bu burada oyun oynayanlar için sıkıntı olur Eğer buna bir çözüm bulunmasa diye düşünüyorum