Kebelek tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, Merak etmeyin 2 karaktere de gerekli cezai işlem uygulanacak + olarak sizden bir ricam olacak. Video içeriğinde bazen küçük L harfleri dip dibe girebiliyor 1080 P Hd de yapsak bazen sadece 2 hane görüyoruz konu başlığında şikayet ettiğiniz kişinin büyük küçük harf ayırt etmeksizin belirtirseniz bize yardımcı olmuş olursunuz. İyi geceler

Arkadaşlar Merhaba, Öncelikle hepinize şunu ileteyim. Burası diğer konu başlangıcı altında tartıştığınız gibi tartışabileceğiniz bir kısım değil amacı belli bir kısım video atılır işlem uygulanır veya uygulanmaz yorum olarak alt kısımda birbirinize laf sokabileceğiniz,dalaşacağınız bir platform değil o yüzden hepinizden ricam bundan sonrası için şikayet edilen kişi siz bile olsanız alt kısımda tartışmaya girmeyiniz. Eğer bir şikayetiniz var ise aynı şekilde video alıp bize iletin gerekini yapalım. Bir sonraki sefere uyarmaksınız forum hesabınız engellenebilir.

Merhaba @Snefru Video içeriğinde düşmanlık olarak bir ötekileştirme var sayılıyor olabilir konunun detayını tam olarak bilmiyorum bu seferlik imalardan cezai işlem uygulayacağım.
    Genel olarak erebor oyuncularının sıkıntısı bu sanırım birbiriniz ile çok fazla dalaşıyorsunuz bazılarınızın eğlence anlayışı bu olabilir. Umarım sorunlarınızı konuşup olgun insanlar gibi çözeceğiniz günleride görebiliriz :) Her birinizi Allah'a emanet ediyorum iyi eğlenceler iyi forumlar..

Merhaba, Bunu bir eleştiri olarak kabul edebilirsiniz veya kişi ile probleminizi konuşabilirsiniz. Eğer devam eder ise video halinde yeniden ilettiğiniz taktirde işlem direkt olarak yapılacaktır. iyi eğlenceler iyi forumlar dilerim.

Kurallar

Merhaba, Atmış olduğunuz videolar içerisinde "Ötekileştirme" Veya Kural ihlali bulunmamaktadır. İlk video içeriğinde " Köpek,Şerefsiz Köpek" Söylemleri üzerine hakaret ima vs. den gerekli cezai işlem uygulanacak. Diğer türlü her hangi bir kural ihlali arz etmemekte.

Size konu başlangıcında kurallar kısmını iletiyorum. Okuyup bundan sonrası için kendinizi yormamanız adına ordaki şeyler üzerine konu açabilirsiniz.. İyi eğlenceler iyi forumlar dilerim

Merhaba, Konu da ırk konusu geçiyor okuduğum kadarı ile. Kurt diye bahsedilen şey Kürt diye düşünüyorum. Bu sebepten ötürü konuşmanın gizli kısmını paylaşmanızı talep edeceğim.

Kural İhlali Bildirimi ve Kuralları kısmından yeniden okuyabilirsiniz. Konuşmanın belli bir kısmının görünür olması gerekiyor. Bu seferlik işlem uyguluyorum birdaha bu tarz ırkçılığın geçtiği bir konuşmada geçmiş konuşmayı göstermezseniz hiçbir yetkili arkadaşım işlem uygulamayacaktır. İyi akşamlar..

Merhaba, Her hangi bir oyun karalama yok söylemlerde. Arkadaşın hitam şeklinden dolayı gerekli cezai işlemi uygulayacağım. İyi eğlenceler iyi forumlar dilerim.

Merhaba, Her hangi bir kural ihlali tespit edilmemiştir. Bunu bir eleştiri olarak kabul edebilirsiniz bir nevi ima içerdiğini düşünebilirsiniz fakat büyütecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.
    İşlem yapılmayıp konu kapatılmıştır.

Oyun Kuralları

Merhaba, Konu başlangıcında size oyun kuralları kısmını iletiyorum detaylı olarak inceleyip bundan sonraki konularınızı lütfen kural cetvelinde yer alan şeyler üzerinden açıınız.

Merhaba, @gexgn Burası Kural ihlali kısmı birebir diyaloğa gireceğiniz bir yer değil. İnsan şikayetlerini eder moderatör arkadaşlar işlemleri uygular ve konu kapanır. Lütfen şikayet edilen kişi siz bile olsanız bir şahsa yönelik yorumlarda bulunmayın veya kural ihlali kısmında kendi konunuz harici altında bir yorumda bulunmamanız kısa çözüm olur. Bir sonraki seferde topluluk kurallarınıza uymamanız sebebi ile forum hesabınız engellenebilir. İyi eğlenceler iyi forumlar dileriz..