uskfm3 tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, bir konuda yakınmak istiyorum oyun içerisindeki karakterler arasında uçurum ve haksızlıklar var bu denge güzel kurulamamış bunun için bir çözüm rica ediyorum. Örnek vermek gerekirse zihinsel savaşçılar aşırı güçlü ancak asıl daha enteresan olanı kara büyü suralar kasmakta en zoru olmasına rağmen hasarda olması gerekenden çok uzak ve karanlık koruma skillinin zarar azaltması ve fiziksel hasarları sp'ye dönüştürmesi konusunda kesinlikle hatalar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 40 lvl'dan sonra skill sıfırlanmaya izin verilmesi oyunun aktif sahasında bedensel ve büyülü silahtan başka karakter olmaması demek çünkü exp ve farmda bu karakterler güçlü bu da ticaretten tutun oyun zevkine kadar her şeyde can sıkıcı durumlar oluşturuyor. Diğer karakterlerin itemleri piyasalarda olmuyor, oyun içerisinde çeşitlilik olmuyor, diğer sınıfların cefası çekilmeden sefası sürülebiliyor.TR serverında senelerin karabüyü oyuncusu olarak exp ve farmda hatta ekonomide bile geri kalmaya sabredip mükafat olarak en yüksek hasar ve en güçlü savunmaya sahip oldum hep, karabüyünün olayı budur ancak ben büyülü silahla exp toplayıp farm yapıp ekonomimi kurup sonra kara büyüye çevireceksem bu keyif kaçırıcı bir olay ayrıca çevirdiğim kara büyü kendi ticaretindeki itemleri çok nadir bulmasına rağmen bu kadar az hasar atıp bu kadar fazla hasar yiyecekse kaldırın bu sınıfı ne gerek var ki ?