hecran0 tarafından yazılan gönderiler

İyi çalışmalar öncelikle
    alesta bölümünde aktif hala gelen etkinlik forumda yazan etkinlikten neden farklı ?
    1. sevgi tüccarı haritamızda yok
    2. sevgi anahtarı içindeki nesneler örneğin lolipop 100 Won B.Metal 5 Won vb.
    3.bu nesneler zaten pazarlarda çok daha ucuz kutsama kağıdı 1won olarak satılıyor sevgi anahtarında ki çoğu insan kutsama kağıdını yerden toplamaz.
    yani günlerdir beklediğimiz etkinlik tam anlamıyla fiyasko çıktı. Etkinliklerin oyuncuların karına oyun kalitesini ve oynanabilirliğini arttırmak amacıyla düzenlenmesi gerekmez mi ?
    Bu tam aksine oyundan soğutuyor.
    Kusura bakmayın ama sormak zorundayım Alesta yı gözden çıkardınız da bizim mi haberimiz yok ? Eğer öyleyse boşuna emek harcatmayın lütfen...

Yönetici arkadaşlara teşekkür ederim öncellikle elinize sağlık Alesta çok güzel server olmuş.
    Benim şikayetim (Veya sorunum diyeyim belkide bir şeyleri yanlış yapıyorumdur) zehir kılıcı ile ilgili.
    77 levelden itibaren sürgünde kasılmaya başladım şu an 86 levelim. Setaou askerinin, komutanın vs. düşebilecek itemleri arasında zehir kılıcı gösterilmiş fakat artık düşmediğine kanaat getirdim. İlk başlarda sorduğum herkes; boşa uğraşma burdan düşmüyor, ben daha düşen görmedim , milyarda bir ihtimal gibi şeyler söyledide inanmadım. Benim sorum sadece lucifer sandıklarından mı çıkma ihtimali var bu kılıcın ?? Neden Sürgün dropları bu şekilde ???