Crescendo tarafından yazılan gönderiler

Birkaç saat önce YouTube’ye düşen videoda hakkında sonra buradan da açıklama yapma sorumluluğunu kendimde görüyorum. Mâlum şahıs ve loncasının oyundaki popülerliği beni bu konuyu bu bölümde açmaya itti.

Video içeriği hakkında kısaca bahsetmek gerekirse MUAF Loncası üyesi TenShi (95 lvl) isimli arkadaşın bug kullanarak Mavi Ejderha kestiği görülmektedir. Oyunda mangalda kül bırakmayan bu eleman ve loncası hakkında birkaç kelâm etmek gerekiyor lâkin bunun yeri burası değildir. Videoya gelecek olursak, bu alelâde bir bug videosu değildir. Öyle ki Ejderha Pençesi’nin tanesinin 2 wona satıldığı bir piyasa da (ki öyle zannediyorum ki bu arkadaşlar piyasayı belirliyor. Bilhassa MUAF Loncası üyeleri RetiReD ve TenShi) haksız kazanç sağladıkları günbegün ortadadır. Biz kısıtlı zamanımızda günde 3-5 won kasarak bir köşeye çekiliyorken, bu elemanın günde onlarca won kasmasının bedeli ne olacaktır? Oyun kurallarına baktığımızda bug kullanımının süresiz uzaklaştırma olduğu yazmaktadır. Doğal olarak bu ve bunun gibi bug kullanan hırsızlara mevcut cezaî işlemin uygulanmasını istiyoruz. Ayriyeten bugun ortadan kaldırılması için de Mavi Ejderha girişlerinin süresiz kapatılmasını istiyoruz.

İlgili video için buraya tıklayınız

Oyun Kuralları için buraya tıklayınız