Kymael tarafından yazılan gönderiler

Biraz agresif yorumlar yazıyor olabilirim bu yüzden destektende cevap alamıyorum ama o kadar kişi bu konuya yorum yazmış bir yetkili bari geri dönüş yapsaydı en azından bizim için bir umut olurdu. Şu an ormanda boş boş sıkıcı bir şekilde farm yapmaya çalıyorum. Chatten doğru düzgün yazan kimse yok oyun tamamen boşalmış yetkililerdende ses yok iyice bunaldım.

Şunu merak ediyorum acaba bizim sunucuyu düşündüğümüz kadar gm lerde sunucyu düşünüyormu emekler heba olmasın akşamları işten gelince birazcık eğlenelim diye geliyoruz ama hergun aynı sıkıntı. Aşırı pahalı piyasa hangi item kaç para ediyor kimse bilmiyor item, zindan bileti vs. azlığı oyunun nereye gittiği belli değil. Herhangi bi müdahale yok. Kaç kere şahit oldum yeni oyuncular chatten soruyor bu sv. ye başlanırmı diye ona bile cvp yazan yok adam bırakıp gidiyor. GM lerin bir ar önce sv ye el atması lazım itemini satan adam oyunu bırakıp gidiyor yakında 30 kişi oynadıgımız server 10 kişi kalacak :D

Videodaki şahıs çok agresif ve sürekli Küfür ediyor. İsim izni kullanıp nickini ISOYLUTURK olarak değiştirmiştir. Lütfen gereğini yapınız.

Görüyorumki Gmler veya oyun yöneticileri YurikoOmega kadar çaba göstermemişler cevaplar hep otomatik sanki kopyala yapıştır yapılmış gibi okuduk anladık takip ediyoruz havasında ama yapılan hiç birşey yok FORUMU ne amaçla açtınız!!!. Oyuna bakıyormusunuz +200 tılsımlar kaç won simyalar kaç won bu olanlar son 1 ay da diyorsunuzki serbest piyasa isteyen istediği fiyata koyar ama oyuna yeni başlamış biri 200 - 300 k wona nasıl tılsım alsın veya 150 - 200 k wona nasıl kusursuz yakut alsın doğal olarak oyuncularda şu özgürlüğe sahip isteyen istediği serverda oynar. Piyasanın bu içler acısı hali yüzünden kaç oyuncu kaybettiniz farkında değilsiniz. En son 300 tl lik ep aldım o kadar pişmanımki bir dahada almam çünkü bi ederi yok tamamen çöpe atılmış bir para olarak görüyorum. Şunu unutmayın eğer gm ve oyun yönetici olarak siz birşey yapmazsanız oyuncuların yapacağı tek şey başka serverlara geçmek olur. Size bir tavsiye vereyim belki dinlersinizde hiç yoktan diğerlerine bi faydam olur ŞU WON MASASINI Bİ AÇIN ARTIK bir iki kere açtınız ondan sonra bi daha gözükmedi !!!