Elvizprizli tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, sizinle bu dilde bir iletişim kurmadım. Kural açık ve netken gerek biz yetkililer gerek siz değerli oyuncularımız bu kurala uygun davranışlar sergilemek durumundayız.

Kesinlikle aynı fikirdeyim hem oyuncular hem yöneticiler kurallara uygun hareket etmeli. Bu şikayeti bunun için yaptım oyun içerisinde aile değerlerine küfrün cezanın hesap kapatımı olduğunu bildiğim için bu şikayeti yaptım, oyunda daha huzurlu bir ortam bulabilmek için bu şikayeti yaptım

Merhaba, sizinle bu dilde bir iletişim kurmadım. Kural açık ve netken gerek biz yetkililer gerek siz değerli oyuncularımız bu kurala uygun davranışlar sergilemek durumundayız.

Neden böyle bir kural olduğunu merak ediyorum? eminim ki benim gibi bu durumu merak eden çok kullanıcı vardır? neden her şeyin apaçık ortada olduğu ekran görüntüleri kanıt olarak geçmiyor? neden illa video almamız gerekiyor? Anladım oyun içerisinde kullanıcıların birbiribe video alınmadığı taktirde ana avrat sövmeleri serbest! Peki lütfen diğer sorularımı cevaplayıp merakımı giderin..

Merhaba, kural ihlali bildirimlerini, video kayıt programı kullanarak kayıt almalı, kayıtta oyun ekranın sağ üstünde yer alan server, saat, tarih bilgileri açık ve net görülür şekilde olmalıdır. Videonuzu ise video platformlarına (örn.youtube) yükleyip tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde işlem yapı

Oyuncular olarak daha huzurlu bir ortamda oyun oynamak istiyoruz eminim ki yöneticiler olarak siz de aynı gayedesinizdir, oyuna her girdiğimde bu tarz şeylere maruz kalıyorum. Bu olayda da efendice metnimi keserken bu kardeşimiz geliyor serbeste alıp beni yerden kaldırmıyor, sonrasında pişkin pişkin oradan gitmediğim için ağır şekilde aile üyelerime küfürler savuruyor ve kendisi daha 99 doğumlu genç bir arkadaşımız... Bunu olaydan hemen sonra 4 tane ekran görüntüsüyle bildirmeme rağmen yöneticilerimizin verdiği yanıt özetle "video alsaydın bize ne! hiçbir şey yapamayız" gerçekten çok üzücü...

Merhaba, kural ihlali bildirimlerini, video kayıt programı kullanarak kayıt almalı, kayıtta oyun ekranın sağ üstünde yer alan server, saat, tarih bilgileri açık ve net görülür şekilde olmalıdır. Videonuzu ise video platformlarına (örn.youtube) yükleyip tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde işlem yapılamaz.

Ne yabi video programıyla kayıt alınmadı diye rahatça anamıza bacımıza sövecekler ve bir yaptırım uygulamayacak öyle mi? olay yaşanır yaşanmaz ssleri alığ buraya yükledim sadece 1 tane de değil ve bunların yeterli olmadığını mı söylüyorsunuz yönetim olarak ?

SAYIN ADMİNLERİM SERVERDA NE YAZIK Kİ HERKESİN RAHATÇA AİLE ÜYELERİNE KÜFÜR EDEBİLDİĞİNİ GÖRÜYORUM BU ONLARDAN BİR TANESİ LÜTFEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDEİYPORUM.

RESİM NASIL EKLENECEĞİNİ BİLMEDİĞİMDEN BURAYA LİNKİNİ KOYUYORUM