onderbey tarafından yazılan gönderiler

oyunda bir troll RSD nickli arkadaşa pm atın ilk pm ye hesabı veriyor diye bagırıyo :D :SADSAD oyunda sırf bana ayar oldugu için yapıyor normalde söverdim ama cok hosuma gitti baya komik sesli güldüm asD:ASD işin kötü yanı o kadar cok pm geldi ki oyundan cıkıp uyuycaktım biraz daha güleym diye uyuyamadm a.sdasd bilginize :D :SDASDASD

+9 basmayı zorlaştırdınız ama deli gibi metal atıyordu metinler herkes +9 unu yaptı bu sefer metal drobunu düşürdünüz, zehir kılıcını ilk başta seriden düştü ama hemen drobunu kapadınız sürgünde şansa düşüyo dediniz, düşmedi 40 saat farm yaptık yine düşmedi 40 saatte düşmüyorsa bu şansla alakalı değildir, drobu kapalıdır, millet kin kılıcı, aslan kılıcı ile farm yapıp exp kastı 90 level oldu iç itemlerini 9 ladı zehir bulamadıysa aslan kılıcı + muho triton yaptı vs lik item yapıyor, oyunda farm bitti metal zor cıkıyor çıksa bile + basan kaç oyuncu kaldı ki onun dışında catacomb ve ejder kaldı ki tek farm odağının bu olması aşırı saçma emek server diye açılmış ama ben bile oyunu tam bilmediğim halde bugun triton yapıyorum 2 güne mavi çeliğide yapınca oyunda bir amacım kalmayacak, piyasa kötü onu düzeltmeye çalışıyosunuz da bu da boş iş onu düzeltmeye çalışacağınıza yaptığınız bu hataları kabullenip simya falan getirin kademeli olarak insanlar için hem yeni bir amaç hemde yeni farm odakları oluşsun kusağı falan kademeli şekilde getirirseniz eminim ki server daha şen bir server olacak..

(ermeni diyerek ırkçılık ve şahsımı aşağılama)

ermenileri sevmem ama oyun kuralları gereği ırkçılık, din ve siyaset muhabbetleride yasak diye biliyorum...

Eski serverinizde oynamıştım orada +lı ruh taşı ile yükseliyordu, ilk metin2 tecrübemde sizden yani :D alesta serverinde skiller P den sonra da görünüyor acaba yükseltebiliyormuyuz? yükseltiyorsak +lı ruh taşı ilemi oluyor?

nedenini bilmiyorum ama bu şeref yoksunu bana durduk yere küfür etmeye başladı muhtemelen herkesin toplu metin kesmesinden kaynaklı tek başına kesmeyi istiyor eminim ki tek banada küfür etmemiştir düzgünce cevap verilse bile tartışmak için yeterli zekası olmadığından küfür etmekten öteye gidemiyor gereğinin yapılmasını rica ediyorum..mümkünse bu seref yoksununu ip ban ile uzaklaştırın..

Kulede öğlen saatlerinden itibaren ks siz çıkmak imkansız, arkadaşlar ks atıyorlar ses etmiyorum arsızlar müsade istiyorlar yok diyorum küfür ediyorlar...gereğinin yapılmasını rica ediyorum....

arkadaş özellikle benimle uğraşmaya yemin etmiş malesef alttan yazdıgı için ve önceki kule turu olduğu için kanıtı mevcut değil ama zamanını aldım gibi cümlelerinden anlaşılmaktadır, ayrıca argo kelimeler ile hakaret etmektedir, gereğinin yapılmasını rica ediyorum...

arkadaş hileliye düştü kulede, sonra kesmeyeyim diye oto tuş açıp afq oldu...gereğinin yapılmasını rica ediyorum..