bureibu tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar, Kızıl orman da 22.12.2020 14:25 sıraların da metin kesiyordum R0kk0 adlı kullanıcı geldi agresif olduğumu görüp keserek item düşürmeye çalıştı metinime ks attı ardından gorro adlı arkadaşını çağırdı ikisi birlikte beni kestiler bende bir arkadaşımı çağırdım ve ikisini kestik ardından ikisi birden küfür etmeye başladı ben video kaydını aldığım uyarısın da bulundum ama biz GM ' nin arkadaşıyız Yasinin selamı var söyle onada sizi banlasın diyerek ailevi değerlerimize küfür etmeye devam ettiler aşağıda ki video bağlantıların da tüm ekran görüntüleri, şahısların küfür ve hakaretleri bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Oyunda ki Kullanıcı Adım : Bureibu Küfür eden şahıslar : R0kk0 Kullanıcı isimli mavi bayrak savaşçı gorro Kullanıcı isimli mavi bayrak savaşçı

Daha önce Ticket da açtım defalarca sesli olarak supporta da gittim bildirimi 5 gün önce yapmama rağmen bugün ban yemediklerine şahit oldum, artık lütfen gereğini yapın bende GM nin arkadaşıyım diyip herkesin anasına avradına söveyim ban yemeyeceksem oyunda