mindow tarafından yazılan gönderiler

kadim efsun konusuna sonuna kadar katılıyorum fakat büyülü metal konusunda metinlerdeki drobunun tamamen kalkması onun yerine kraliçe ve üst seviye tüm bosslara seviyesine göre drop oranı artacak şekilde eklenmesi oyunun ömrünü kısaltacağını düşünmüyorum hem bu şekilde oyundaki birçok ganimetin başında savaşlar, nöbet tutmalar rekabet yaratacaktır ki mmorpg'nin amacı da budur. metal oranı öyle ince ayarlanmalı ki adam onu kullanırken 10 defa düşünsün sadece +8den +9a denerken kullanmaktan çekinmesin. +8den +9a zehir basarken demirciyle 10 kez yakıp +3e kadar düşürüp oyun sonu yapan çok oyuncu gördüm en azından metal ile yaktığı zaman neyse +8 şimdilik idare eder diyip oyuncuyu oyundan uzaklaştırmamak lazım diye düşünüyorum. düşüncelerini paylaşan herkese teşekkürler <3

ben de sadece ticaret aynasının olmasından yanayım. saatlerimizi pazarlara tek tek tıklayarak geçirmek yerine hangi item hangi pazardaysa göstersin gidip pazarları dolaşalım ama ne saatlerimiz gitsin ne piyasa yavaşlasın. sonuçta 10 dk dolaşmak istemeyen adam onu 150kdan da alır 100kdan da alır kimse hemen satılsın diye piyasa altına koymaz + olarak köylerdeki oyuncu sirkülasyonu yüksek kalıp göz doyurur.