Yohyavv tarafından yazılan gönderiler

Emeklerimle gecelerce kastigim hesabım bir haysiyetsiz üstüme suç attı diye kapandı gerçekten çok üzgünüm yardımcı olun bana eğer oyun içi devir etmek yasaksa sorun yok kapalı kalsın bilmiyordum ama itemci hesabım bile olmamasına rağmen ben ban yedim umarım halimi anlar açarsınız.

Merhabalar iyi çalışmalar ben edoras bölümünün oyuncusuyum kullanıcı adım Lycancim ben ban yedim bir arkadaş üstüme oyun oynadı ben carimi devir edecektim 500ep karşılığında o arkadaş yazmıştı önceden carimin skilli p7 olduğu için almak falan istedi işte daha sonra bu adam benim carim için itemciden ilan açmış 500tl yazmış benim haberim yok bu olaydan adam 1 gün önceden bana mesaj atıp numarasını vermişti yanlış vermiş galiba yazdım whatsapptan çıkmadı daha sonra o olayın olduğu gün tekrar numarasını istedim cevap vermedi falan sonradan beni şikayet etmiş olay şu üstüme suç attı ben sanki oyun içi değil de itemciden satıyormusum gibi gösterdi itemciden ilan açtı ve beni banlatti hesabımın engelini kaldirirsaniz çok mutlu olurum iyi çalışmalar dilerim.