MıghtyShaman tarafından yazılan gönderiler

bunların tek yapabildiği şey forumda insanlara karşı oynamak bunlara cevap vermeye bile değmez kalitesiz insanlar bunlar boşver emin salla

oyuna girdiğin mi varda çan yelpaze tek seti olan çarını dövebiliyoruz vaktin yok diyeceğim forumda yazışmalara sürekli cevap veriyorsun hemde gecenin bir vaktinde bu demek oluyor ki gayette boş vaktin var :) devir aldığın çarına girde az eskitelim :) burada bahane uydurmanın anlamı yok sen ve çevrendeki oyundan anlamayan 3 4 parça itemli çarlar sadece illegal şartlar mevcut olunca sesini çıkar müsait sıra oyuna girin eğlenelim ;)

DELİLLERLE GELİNCE BAKIYORUMDA HEMEN Bİ BAHANE BULUYORSUN ŞAŞI KARDEŞİM YOK OYUNA GİRMİYOSUN BİLMEM NE VİDEOYU ATARKEN SEN HİÇ ÖYLE DEMİYODUN AMA BİZ ATINCA BAHANE BOL BEN SANA FAZLA GELİRİM BENLE UĞRAŞMA BENCE DİYOSUN YA ÇAN YELAPZE SETİN VAR DİYE SWDE OLMAYAN İTEMLER VAR BENDE ZAMANIN İTEMLERİ DİYİM BENCE KENDİNİ DAHA FAZLA REZİL ETME ETTİRME DERİM BENİ MECBUR BIRAKMA YANİ

NORMALDE ATMICAKTIM SİZ İSTEDİNİZ DELİLSE AL SANA DELİL ÇAPRAZ BAKIŞLI ŞAŞI KARDEŞİM BENİM BEN OYNAMAYA BAŞLARSAM SİZ KORUMALI ALANDAN ÇIKAMAZSINIZ BURDADA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ BOŞUNA BURDA BOŞ YAPMAYIN SİZİ EN İYİ BEN TANIYORUM ZAMANINDA TTB LONCASINA BİLE YALTAKLIK YAPTIN ŞAŞI KARDEŞİM NEYSE BİDE SON ATTIĞIM VİDEOYADA BAKABİLİRSİN HANİ CAPTANJACKLE WS VİDEOMUZU ATMIŞSIN YA DÜZ 10 15K YEDİĞİNİ GÖRÜRSÜN TABİ SENDE VARSIN 10 10K SPACE XD BENCE ÇENENİ KAPA OTUR POPONUN ÜSTÜNE :D

senin kafanı 1v1 de sura vs sura da zamanında çok ezdik :) elimde daha nice videolar mevcut boş yapmayı kes anten POTLU 1V1 DE ÖLENDE NE BİLEYİM EZİK GÖRDÜMDE POTLU WS DE ÖLEN EZİK HİÇ GÖRMEMİŞTİM :)

Oo 2sene önceye gidiyosak şaşı kardeşim beklemede kal atıyorum bende

sana çapraz bakıyor olarak bunları yapıyorsam sizlere %100 üm neler yapar sen düşün kendi hayal dünyanda oynamaya devam et yoksa yıllardır devir aldığın çarlarla rezil ederim seni anten sessizce oyununu oyna benim asabımı bozma çapsız

bana bu zamana kadar ne yaptın bana bi söylermisin allah için şaşı kardeşim

Ayrıca bu kadar ağlamayın burda sizinle alakalı konu dönmüyor etmiyor hemen atlıyorsunuz sen bana diyordun ya Subject loncasındaydım ismini söyle bakalım sen merak ediyorum Ordan arkadaşımız var seni ona soralım bakalım doğru mu yalan mı diye

arkadaşın dediğin kişi ramazan mı :) güldürme beni ya

Reis zodiacın hpsini kapatmayı unutmuşsun mazallah sırrını öğrenmesinler :) Bu arada sırrınız benimle güvende gerekli işlemler yapılınca haliniz ne olacak çok merak ediyorum. Sen 10k atmışsın ya ben sadece yan çar olarak kullandığım çara 16klık 6-7 attım şark kurnazlığına gerek yok. Efsun bozuk kalkınca kapışırsınız artık :D

Benim hp kapama item kapama gibi şeylerim yok isteyen kapar veya kapamaz sanki seni kesmişim gibi konuşuyosun herkes istediği epi parayı harcar burda sana ne yaptın ne kadar harcadın diyede soran yok eğlenmek için giriyorum oyuna ben siz iş güç haline getirmişsin ki bi video atınca klavyeyi kemiriyosunuz sen benim işime karışma git kime karışıyorsan karış iyi forumlar