Snefru tarafından yazılan gönderiler

keşke son sahnesini kesmeseydin tam benim ısınmaya başladığım senin kaçıp gittiğin bir sahne mevcut bende kaçıp gitmedim diyorsan devamını payalaşabilirsin ama sanmıyorum çünkü oyunda yoktun :)

Buda senin fragmanının benim ekranımdan kesitleri sadece 10sn. sürüyor seninle olan kısımı.

evet biliyorum ettiğin şikayetleri bir kere bile ceza verdirememek ne koymuştur sana video programını açıp tam olarak ne söylemek istiyorsun sen şimdi bana mı diyorsun güzel kardeşim gibi cümlelerinle hayatımda hakaret duyduğunda senin kadar kibar bir insan görmedim ben :)

kötek olarak seni sadece sopa ( deynek ) anlamında kullanırım sen yokken diğerlerini güderken seni kullanmış olurum :)

elinden geleni ardına koyma ben seni çok şikayet ettim sende şikayet et skintin varsa. burayi sürekli takip edeceğim köteğe ihtiyacınız olduğunda girer hakkınızı veririm.

Siz insanların videosunu alip isimlerini burada kirletirken sıkıntı yok ben cevap verince kirletiyormu oluyorum insanlara saygınız olsun sizin yüzünüzden Oyundan soğudum ne saygınız kalmış nede başka birseyiniz menfaat üzerine herseyiniz. kendinizden başka her insana nefret gözüyle bakıyorsunuz bunun bir oyun olduğunu unutmayın zaten ben kolay kolay oyuna girmem zira sizlerin olduğu böyle bir toplumda insan ahlaki bozulduğu aşikar.

kimseyi gücümüz yetmediği halde nick at yoksa sana rahat vermem onlarla gezme yoksa rahat vermem gibi altı boş tehditlerde bulunmuyoruz kesiyoruz ve sonrasında paylaşıyoruz varsa sorunun bunu gm lere bildir madem insanların adını kirletiyoruz yoksa iftira attığın için şuan ben gidip seni şikayet edeceğim yukardada söyledim teklifini yapıp afk kaldığım anların videosunu atsana sana zahmet çünkü ondan sonra oyundan çıkıp gittiğin için atıp atamayacağını merak ediyorum :)

çok fazla anlayış gösteriyorsunuz insanlara musallat olmayayım diye yanımdan sessizce geçip gidiyorlar :) bu hissi verdiğinizde iş bitiyor zaten xD

senin gidip çar kasıyor olmaman benim ve çevremdekilerin menfaati olmuyor öyle olsa 2 tane arkadaşım 30 lv olmadan öncede yazardım kendince burnunu her halta sokup öne çıkmaya çalışıyorsun :)

ayrıca menfaat konusuna gelecek olursak kusura bakmada biz bu oyunu kaç birleşimdir aynı insanlarla oynuyoruz benim youtube kanalımda geçmişte ezip eziklediğim şimdi karşımda olan kimse yok :) beni kendinle karıştırma emincim ben kimsenin discorduna gidip item almak için her item için 200 ep indirim olsun diye dakikalarca pazarlıkta yapmıyorum bir şaman devir almak için 3 hafta pazarlık yapıp diğer eşyaları emsal gösterip allah kitap katıp pazarlık yapmıyorum bana burda masal anlatma . benim ağzımı açtırma menfaat için ticaretin için bizimle iyi geçinip sonra benim full oran eldivenim hakkında dediklerini sen benden daha iyi biliyorsun :) çok zorlama kendini yoksa karşında olduğun değil olmaya çalıştığın imajını bile yerle bir ederim oyununu oyna fazla kaptırma kendini.

daha önce rohanın gondor serverinde atılan bir düello turnuvasında iki adet iyileştirme şamanın düellosunda bitmeyen ws sonucunda iyileştirmeler atılmadan sonuçlandırılmıştı bu senin edorastan beri saygı ve sevgiyle oynamanla alakalı geçmişinin yetersiz olması benim problemim değil. turnuva kuralıdır bu bir düello atılıyorsa bitmesi gerekir KAZANAN olması için yapıldığı için düelloda bir kazanan görmek için atılır bu kadar basit bunu İDRAK EDEMEYECEK BİR ŞEY YOK ORTADA. :)

bende teklif var ısrar yok :)) ws isteyen ben değilim paşam sensin sen benim kurallarıma uyacaksın bu kadar basit o kadar isim belirtip sonrasında bu şekilde naz mı yapıyorsun :)

lonca kısmına gelecek olursak HANGİ LONCADA OLACAKSIN ÇOK MERAK ETTİM HER ÇİÇEKTEN BAL ALIYORSUNDA MAVİ BAYRAKTAKİ :)

ŞAMAN WS ŞAMAN ATARIM İKİ TARAFTA HEAL OLMADAN SENDE ERKEK WS Sİ ATMIŞ OLURSUN BU SAYEDE İLİKLERİNE KADAR HİSSETTİREYİM SANA O GERİLİMİ :)

SURA ÇARIN İYİLEŞTİRME ATABİLİYOR MUDA İYİLEŞTİRMESİZ ATARIM DİYORSUN NASIL BİR DEĞİŞİKSİN SEN BÖYLE :)

:) senin 2 tane kural koyduğun düelloda ben bir tane kural istedim fakat onu kabul edebilecek bir seviyede olmadığını görmüş oldum :)

ben senin kurallarını pazarlıksız kabul ediyorken sen benim minicik kuralıma yanaşamadığına göre bu titrediğini gösterir :)

düello istiyorsan yukarda teklifimi kabul edersin kurallarım çerçevesinde etmiyorsan umurumda bile değilsin bakalım ne kadar şov yapıyorsun ne kadar ciddisin :)

yine kendi yazdıklarının içinde kendini ele veriyorsun madem okumadın nerden biliyorsun boş yazılar yazdığımı ayrıca okumadım diyorsun detaylıca mantığa aykırı olan kısmını video eşliğinde paylaş ve görelim herkes görsün ben açık fikirli birisiyim kanıtlarsan herkesin içinde herkes kabullenir ve bir başkasının konusunu benim üzerimden kirletmeye çalışıyorsun şimdi seni raporlayacağım bakalım kimmiş gerçekten boş konuşan :)

Not : kısa bilgidir
    arkadaşın psikolojik problemleri bulunmaktadır boş ve kuru kafadan çıkan gereksiz ve anlam niteliği olmayan sözlerdir lütfen dikkate almayınız herkese iyi forumlar dilerim :)

bu şekilde İQ seviyesi düşük bir insan gibi itham veya ithamlarda bulunmak yerine video eşliğinde yukarda yazdıklarımın aksini kanıtlarsan özür dileyeceğim :) ha yok yapamam diyorsan şeyinde boncuk aramaya devam edebilirsin elinin kirini böyle bilgi düzeyi yüksek yerlere bulaştırma lütfen :saint:

oyunda anlık can yükleyen tüm nesnelerin görüntü efekti aynı tanımlanmış durumdadır narsuyu yöng yaşam ve şeftali şarabı bu nesneler hep aynı efekt ile uygulanır çünkü can ekleme biçimleri aynı sadece miktarları farklıdır birisi 100 birisi 800 birisi 1000 yada 1200 yaşam ise eksik canınızı tamamen yeniler.

kişisel yorumuma gelirsek ws de POT AÇIK atılan bir savaşta her şey serbesttir diye düşünüyorum yaşamda bir çeşit can basma eşyası yöng suyu minik yaşam demek aslında mantık çerçevesinde o yüzden pot açık yapılan bir düelloda her şey basılabilir diye düşünüyorum basmayan tarafın ya oyun bilgisi zayıftır yada basabilecek bütçesi yoktur iyi forumlar :)

videoyu paylaşan kişi zaten avukat senin gibi minik bir şahsın avukatlık yapmasına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum :)

1v1 savaştığımız bir alanda sana 20 30k vurmamı bekliyorsan beni kendi gözünde bu şekilde yücelttiğin için teşekkür ederim oyun bilgin zaten oturmuş olsa bana bu şekilde bir cümle kurmazdın :)

madem skil buglarından kaynaklı neden simyam kapalı diyorsun video içerisinde :) tarihlere bakarsan madem skil bugları açıktı neden sen o videoda hasar vuramıyorsun :) aman be spoke çok fazla saçmalıyorsun bırakta videoyu paylaşan arkadaşla konuşayım çok bir söyleyecek bir şeyin varsa kendin konu aç oradan devam edelim arkadaşın konusunu kendi çirkin yazılarınla kirletme lütfen ben senin gibi sığ bir insan değilim karşında eğitim seviyesi senden yüksek bir insan var ayrıca iq seviyen kilondan az değildir umarım kurduğun cümleler bu şekilde çünkü :)

Ayrıca

buradan benim vurudğum hasarlara karşın kendi vurduklarını tartarsan kaç katın güçlü olduğumu hesap makinası ile hesaplayabilirsin zira iq seviyen malum kilondan daha az :)

Ayrıca Hatırlarsan sana Kara ejder setine Vs teklifi etmiştim 9 avans verecektim 10 da bitecekti ve sen geri vites atmıştın ogünden beri artık seni ciddiye almama kararı vermiştim ama yine zorladın beni eğer seni birgün ciddiye alıp cevap vermemi istiyorsan yohara seviyeni önce geliştir ve karşıma çık belki senin adına ciddi bir cevap veririm İyi forumlar dilerim.

o yaptığın teklifi kanıtlar mısın lütfen rica ediyorum herkes görsün rezilliğimi yukarda kendince delil yüklemişsin delili olan buna da delil sunar :)

@TearsFears arkadaş biraz patavatsızdır böyle çıkışları yüksek bir kardeşimiz özür dilerim bu çirkinlik için daha fazla cevap vermeyeceğim :)

Öncelikle medeni cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum.

Bu şekilde bir videoyu ben paylaşmaya cesaret edemezdim iyileştirme şaman ile yaşam bastıktan sonra ( ay ışığından çıkan yaşamdan bahsediyorum ) iyileştirme yeteneğini defalarca tıklamak benim oyun anlayışımın içerisinde yok iyileştirme şaman karakterini sevmiş gibisin fakat her zaman korumalı alana bu kadar yakın olamayacağını ve mavi bayrak savunmanın üzerinde olmayacağını aklının bir köşesinde bulundurmanı isterim. İkinci olarak çok yaşam basıyormuşum sözde dediğinden sonra 4 küsür saniye olan iyileştirme yeteneği karakter çeşitliliği 2 tane olan bir ortamda geldikçe kullanman zaten yaşama mecbur olduğunu gösteriyor bunu can barından gayet izleyebiliyoruz içeri girip ( korumalı alana ) heal atıp tekrar çıkmanda kendini küçük düşürüyorsun sadece. :)

3. olarak bende iyileştirme şaman oynuyorum ve senin aksine ben 3 tane karakter çeşitliliğin olduğu yerde safirimde 1 tanesi eksik şekilde savaşıyor olmama rağmen KIRMIZI POT u kapatacak kadar cesaretli bir harekette bulunuyorum bununla birlikte kimi yerde heal atmayı unutacak kadar rahat savaşıyorum ve elim bir kere olsun yaşama gitmiyor sen %50 hp altına düştüğün anda imlecin envanterinde bitiyor bu çarına güven konusu ile alakalı tamamen umarım daha güzel günlerin olur o hesapla, inan bana şaman çok zevkli karakter ama senin ekranında öyle olduğunu sanmıyorum ayakta kalmak için hasar vermekten vaz geçtiğin sahneleri gördüm ve içim parçalandı senin adına. Videonun içeriğinden izlediğim kadarı ile videonun sadece o kısmının linkini paylaşıyorum seninle sonuçta daha çiçeği burnunda bir şaman hesabın var ve önerilere açık olduğun açıkça ortada.

tekrardan tebrik ederim medeni cesaretinden ötürü belki yaşam içmemiş gibi görünüyorsun ama bu umarım seni şamandan soğutmaz sadece 1 tuşuna basarak ömür geçmez malum :) iyi forumlar.

nesne market ürünleri canavar oranı olarak daha fazla veriyor ama kostüm görünümü sandığı ve silah görünümü ssandığı aradığında uçurum olmadığı için sandıklardan nesne kostümlerine geçiş yaparsan dünya kadar hasar farkı olmayacak ayrıyetten hava kılıcını nesne marketten ep ile ruh taşı almak yerine 100 ep kuponlarını ruh taşı takasında kullanırsan senin adına daha yararlı olur 400 500 epe mal edeceğin şeyi 200 epe hal edersin ayrıca imkanın varsa metin için lycan karakterini öneririm artık vuruş neredeyse kaçırmıyor bir dene sarmazsa yine savaşcıya dönersin eşit itemde iki hesap arasında ortalama %30luk bir hasar farkı oluşuyor. Binek olarak Cerberus öneririm gümüş yada altın. aynı özellikte zaten bol kazançlar :)

2 kuralına karşılık tek kuralımı ( kural dediğime bakma ikimiz içinde eşit şartlar oluyor :) ) kabul ettiğinde istediğin zaman atarız ben yatıyorum meşgul bir insanım düşünmeye devam et olması gerektiği gibi :)

Şaman ws şamanda sen iyileştirme yeteneği kullanarak neyi hedefliyorsun bir galip olmayacak o düello sonucunda, ben o düelloya çocukları eğlendirmeye katılmıyorum. Bir kazanan olması için geliyorum ortaya bir iddia koymuyorum etmiyorum 2 TANE KURAL koyuyorsun orada ben pazarlık dahi yapmıyorum ve ben basit bir kural koyuyorum şaman ws şaman yapacaksak ikimizde İYİLEŞTİRME yeteneği atmayacağız diyorum anlamak zor değil herhalde değil mi anlaşma için iki tarafında kurallarının olması gerekir kimse senin kurallarının etrafında oyun oynamak zorunda değil

Ayrıca ben çarıma güveniyorum ŞAMAN vs ŞAMAN olarak İKİMİZDE İYİLEŞTİRME atmayacağız diyorum 1 TANE basit kural :) kabul edeceğin zaman görüşürüz KENDİN KURAL KOYDUĞUNDA RAKİBİNİNDE KURALLARI OLACAĞINI UNUTMA :)

son kez söylüyorum oyuna girip mesaj atacak mısın kuralları konuşalım zira ws den kaçtığını düşünüyorum. 40 dk dır aynı cümleyi yazıyorum oyuna gir KURALLARI KONUŞALIM işim gücüm var burda milletle laf dalaşına girmekten zevk mi alıyorsun icraat göster bana