Snefru tarafından yazılan gönderiler

tebrikler. zaferini gölgelememek için burasını çok fazla karalamayacağım :D emin paşa bir videosunu paylaşsın işte o zaman söylenecek çok şey var :)

bende senin gibi asıl eğlenceyi bekliyorum :D

Eline koluna sağlık güzel video olmuş birdaha böyle şeylere kalkışmaz artık arkadaş 1-1 ws atalım gibisinden :D :) :)

daha net nasıl anlayabilirdi ki :D

Merhabalar herkese, 9 ayın sonunda hazırlanabildiği(!) düello sonucu aşağıdaki gibidir ben eğlenemedim umarım siz izlerken eğlenirsiniz

hala tadı damağımda :whistling:

@TearsFears

aşağıdaki linkte görüleceği gibi arkadaşın canı full yinede ben 2. bir şans veriyorum sırf canının full olduğunu görmeniz için bu kısa videoyuda paylaşma gereği duydum. kendisi video atabilirse kendi videosunda net bir şekilde görüelecektir ;)

Uzun zamandır video atmıyorduk karşımızdaki insanların savaşmayı bırakın korumalı alana bile uğramıyorlar artık bizde kendimize farklı bir eğlence bulduk.

Çok daha iyileri sizlerin de olur umarım..

Yapmak isteyen arkadaşlara da bilgi amaçlı çekilmiş bir videodur :P

verdiği SungMa iradesi 32'dir 8o

loncanda 2 tane üye vardı kasılan ikiside lv lerini kasana kadar sorun yaşamadı emincim birisi gaffar ikincisi recep recep şuan bizimle ki kesmedim gaffar 11 oldu sonrada oyundan çıktı adam tekrardan geldiğinde selamlaşıp görüştük senin yanında sadece bir ninja vardı oda oyunu bırakınca tek basına kaldın yanındaki 2 kişi senin hakkında zaten olumsuz düşünüyordu inan bana :)

biz sen bizim yanımızda savaş diye ölmüyorduk sen biz oldukça savaşıyordun bunu hiç bir zaman unutma ben hazırım senin olup olmaman seni ilgilendiriyor hem toplu savaşa hazırım hem 1v1 e sen kendi adına düşün :)

<censored> ŞEKİLDE KONUŞAYIM ÖYLEYSE BUNDAN 9 AY ÖNCE ELDİVENİN YOKTU ( BEN ELDİVENİ 5K EPE YAPTIM SEN 2K EPE ) BİLEZİKLİ AURAN YOKTU ( BEN 5K EPE YAPTIM SEN 3K EPE ) HİÇ BİR ŞEYİN YOKTU ( SEN BOZUK İTEMLERİN HAYALİNİ KURARKEN BEN İTEMLERİ BOZUP EFSUN AYARLIYORDUM :) ) BENDE OZAMANDA BU EŞYALAAR VARDI DEVAMINI EKLİYORUM AMA SEN EKSİKLERİNİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞIYORSUN VE BUNLARI EŞYALAR UCUZLADIKÇA YAPABİLİYORSUN BU NE DEMEK OLUYOR BİLİYOR MUSUN SEN İTEM SAHİBİ OLMUYORSUN PİYASA UCUZLUYOR OLUYOR :))))))) BEN SANA DÜELLO TEKLİFİ YAPTIKTAN 12 AY SONRA SEN BU DÜELLOYU KABUL EDİP BİRDE BANA O KADAR ZAMAN SONRA KAYBEDERSEN İNAN BANA ÜZÜLÜRÜM EMİN O KADAR ZAMAN BOYUNCA BEKLEYİPTE KAYBETMEK <censored> EMİN SANA :)

BİZİM KARŞIMIZDA MI OLCAKTIN HEP 3 TANE EP KARŞILIĞI İTEM ALDIĞIN GECE TAM 2 SAAT BOYUNCA PAZARLIK EDİP SÜREKLİ GİDİP GELDİĞİNİDE HATIRLIYOR MUSUN EMİN SÜREKLİ BİRİSİ GELİP BİRİSİ GİDİP BİR GELİP BİR GİDİP PAZARLIK EDE EDE DİŞİNDEN TIRNAĞINDAN ARTIRDIĞIN SÖZDE EPLERLE BİRŞEY YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİĞİNİ :) NEYSE EMİN HER ZAMAN KARŞIMIZDASIN AMA UNUTMA BİZİM ENVANTERİMİZDEKİ ARTIK İTEMLERLE ÇAR DİZİYORSUN İYİ OYUNLAR ASLAN PARÇASI İTEMLERİN TANESİ 500 EPE DÜŞTÜĞÜNDE 1V1 WS ATABİLİCEK ÇAR DİZERSİN UMARIM BEN TANESİ 3.000 EPKEN DİZDİM AKLINDA OLSUN :) BEKLE BABAM BEKLE ;) PİYASA UCUZLUYOR EMİN HAYT YAVRUMM

ayrıca özünü bulduğuna sevindim zira bozmaya çalışıyorsunuz falan dediğin insanların hidra önünde olmadan savaşa gelmediğin günleri biliyorum senin bilmem kaç tane lonca değiştirdikten sonra bu yazıyı yazıp 3 bayrak değiştirip aylarca özünü araman senin adına harika bir şey olsa gerek

IZODİACI -ASiL LONCASI -2- Ederostan bu yana Sevgi ve Saygı ile..

envanterinde her videoda 20 tane kolye oluyor bence gayette itemin var gibi kimse engel olamıyor gibi almana :)

1v1 atalım diye boşa demiyorum arkadaşım loncanda 2 tane zihinsel sayısını bilmediğim kadar sura 2 tane ninja 1 tane şaman var bence böyle konuşma insanlar senin yanında savaşmak istemiyor :)

HEMEN ŞİMDİ KİMSE OLMADAN 1V1 ATALIM MADEM KALABALIĞI SEVMİYORSUN :(

Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

videoda görünüyor ki büyümene çok var :)

Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

:thumbup:

Benimle atacağın düello senin için çok büyük önem arz ediyor olabilir fakat benim için normal bir düello olacak tek önemli yanı uzun zamandır hazırlanmanın ne kadar çaresizce olduğunu videomla süslemek olacak :) zamanında eldiveni ve 250 aurama bileziğimi attığımda seninle ws atcağız demiştin istiyorsan videosunu atabilirim duruyor. hazırlanmaya devam et arkadaşların savaşıp eğlenirken sen içten içe hırsından ölüyorsun ben senin için özel bir çaba sarf etmiyorum ama sen yaklasık edoras birleşiminden bu yana beni kesebilmek için özel çaba sarf ediyorsun ÖZENİYORSUN AMA ÇÖZEMİYORSUN :) devam et hacım item diz pet yap aura yap onu dene bunu dene karşındaki hiç bir çar SNEFRU Değil unutma karşına ben geldiğimde tuşlara basarken parmakların titreyecek unutma :) iyi oyunlar diliyorum son postumdur buda daha cevap vermeyeceğim bir gün hazır olursan düello atmak için pm at vaktimi boşa harcama!

Ayrıca benim için item dizmek yerine biraz daha mantıklı eşyalar barındır envanterinde arkadaşların savaşırken kendin sadece kaçıyorsun üzülüyorum o insanlara TTB loncasını pek sevmem ama insanların KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYORSUN :)

arkadaşların çölde savaşırken senden bir haber senin bu videoyu editliyor olman harika olmuş savaş videosu atamamış olman için senin adına üzüldüm ama sende haklısın hidra önündeki savaşı nasıl atabilirdin ki değil mi :)

83.000 HP si olan çara büyülü keskinliğin açık halde çift şaman safirle 6.400 yetenek vurarak beni çok zor durumda bırakıyorsun bir daha böyle şakalar yapma lütfen insan içinde oynuyoruz böyle şakaları kaldıramıyorum

Nethis patronu oyundaki şuan en zor patron olmasına karşın içerisinden ne biz kendimiz dönüşüm malzemesi elde edebiliyoruz ettiğimiz şans ederi çıkarttığımız dönüşüm malzemelerini satabiliyoruz çünkü alabilecek kapasitesi olan oyuncular yok şuan bu YILAN dönüşümlerini o kadar ironi olarak görüyorki insanlar sandığını bile pazardan alıp çekmeye korkuyorlar haklı olarak 1 tane zırh denesem yansa ne yapacağım geçse hp üretimi efsunu gelse ne değişicek hayatımda diye düşünüyorlar

Bu konudaki fikrime gelecek olursak sandıktan çıkan YILAN CİLASI, YILAN DESENİ, YILAN İPEĞİ, gibi dönüşüm nesneleri 5er adet şeklinde çıkmalı official sunucuda pazarlarda zar zor satılan bu nesneleri biz elde edemiyoruz bile yeri geliyor 1 günde 1 tane bile elde edemediğimiz oluyor. diyeceğim oku çıkabilecek sayı birimi artarsa tek şansla 1 zırh deneme şansını elde edebilirz zira loncamda 10 tane aktif oyuncu var hepsine minumum 7şer kere zırh denesek ( +15 de beceri direnci ne gelecek o da meçhul ) 70 deneme eder 5 ciladan 350 cila şuan oyunda sadece 1 tane YILAN CİLASI var buna çözüm bulunmalı biz denemek istiyoruz oyuncular olarak bu heyecanı yaşayıp sürekli nesne dönüştürmek istiyoruz fakat tek yapabildiğimiz TECRÜBELENMEK bu konuda biz oyuncuların önünü açmanızı rica ediyorum.

Ayrıca patronun ilk geldiği gün 3 sandık alabilen hesaplar vardı ondan sonraki günler gün içinde gelen bir bakımla beraber 5 gündür 1 tane bile hesap 3 sandık alamadı çoğu aldığımız sandıkta 1 tane oluyor o 1 tanedende cila çıkartmaya çalışıyoruz 202 adet nesne arasından rica ediyorum sizden gözden geçirin bu konuyu kolay gelsin

Spontane gelişmiş bir düello olmakla beraber 2 kişiyiz 6 kişi geliyorsunuz demesi üzerine düello atabiliriz dediğimde arkadaş kabul etti ve merak edenler sonucu video içeriğinde görebilirler.

cevap yazmayacaktım kendi halinde oyna diye madem o kadar sura çar falan etkisiz kalıyor

senin şamanın ve benim şamanım İYİLEŞTİRME YETENEKLERİMİZ DAHİL OLMAK ÜZERE HAYAT PUANI YÜKLEYEN HİÇ BİR NESNE YETENEK OLMAYACAK ŞEKİLDE SENİNLE DÜELLO ATALIM KİMİN ETKİSİ KİMİN NERESİNE KADAR OLUYOR TÜM ROHAN2 OYUNCULARI GÖRSÜN BURADA AHKAM KESEREK OLMUYOR O İŞLER 1V1 ATABİLİCEKSEN BUYUR HODRİ MEYDAN :thumbup:

son olarak ekleyeceğim şey loncanda 3 tane zihinsel 3 tanesini toplayınca 1 tane Shinobu etmiyorsa bu bizim problemimiz değil loncanı bir araya getirmek senin problemin 6v1 attığın yerlerde MrxLucky ve KUZNETSOV u ADAM YERİNE KOYMAMAN beni hiç üzmedi yazık çocuklara.

Arkadaş insanların içinde biraz gaza geldi ama sonradan mavi2 korumalı bölgede silkelenip kendine gelmiş anlaşılan.

TTB loncası üyesi kim var ise İYİLEŞTİRME ŞAMAN ws si atacaksak POTSUZ HEALSİZ YAŞAMSIZ YÖNGSÜZ ŞEFTALİ ŞARABI NAR SUYU- DİĞER ÇARLARLA SADECE POTSUZ YAŞAMSIZ YÖNGSÜZ ŞEFTALİ ŞARABI NAR SUYU olmadan olacak şekilde her türlü ws atarım ard arda hepinizle hiç fark etmez SIRA İLE CESARETİ OLAN VARSA PM ----> NotSnefru & Snefru

Rezal@