Snefru tarafından yazılan gönderiler

çok uzun yazmışsın okumaya tenezzül etmedim ama yine diyorum ara ara hasar göreceksinki oyundan soğumayasın sorun yok emincim elbet turnuva olur zamanında onu yapacam bunu yapacam dedin 9 10 ay bekledim kendi itemlerinle bile ws atamadın :) sonra turnuvada göreceğim seni dedin ordada full hp kestim( program çalışmadığı için alamadım ) , çölde captanjack a bir kere daha ezildin 5- 0 , her defasında o bu şu bahane üretiyorsun yine turnuva olsun yine ezeceğiz seni sorun yok emin bize değil yönetime bu ricalarda bulun iyi oyunlar diliyorum umarım daha güzel videolarda çekebilirsinde en azından 2 gram zevk alırsın benim 2 yıldır hissetiklerimi 1 saatte olsa hissedebilme şansına erişiyorsun :) 23 nisanda koltuk misali düşün ;)

selamlar yanlışım varsa düzelt ama büyübozmanın büyüçözme skiline bir etkisi olacağını sanmıyorum sadace büyülü saldırı değeri + zeka + beceri hasarı ile güçlenen bir skill olduğunu biliyorum

ilk yazdığımda onu söyledim zaten sabit hasar vuruyorsun diye büyülü keskinlik bile etki etmiyor o yeteneğe ama neyse kimse bir laftan anlamaz :)

Turnuvada yarı final deki 1-1 vsmizin videosunu paylasır mısın? 91 k can ile 3 sn bir heal basıyordun, Dc de turnuvanın videosunu ptsi paylasacağını beyam etmiştin,bekliyoruz

senin oynadığın sura hesabından kat kat dolu bir sura hesabı var elimizde hatta çölde seni 1-1 de ezdi :) o yüzden sura karakterinin attığı çözmenin soğuma süresinden vurabildiği max hasardan minumum hasara hatta jiletle kılıç arasındaki farka kadar sen bilemezsin bunları diye söylüyorum gayet hakimim ve sen yavaş atıyorsun diye sura yavaş çözme atmıyor :) ayrıca video programlarını açtığımda metin2 kapanıyor alabilecek olsaydım seni zevkle rezil ederdim biliyorsun ek olarakta şunu söyleyeyim sen 5 adet attığımız wsnin kalan ikisini atabilecek cesaretin varsa senin atmanı beklerim canım dolmamış diyip full can olduğun videoyu ben gösterdimde sende gösterebilirdin :) o kadar diretip iki el daha ezdirdiğin kısım varya orası :) neyse yine diyorum ara ara böyle hasar göreceksinki oyundan soğumayasın diye çocuğun ağzına bal sürmek gibi düşün ;) özellikle turnuvalardan önce savaşa gelki böyle kostümlerim falan ayarlı değildi tebrik ederim sadece çözme ile sabit hasar gördüğün için başarılar

keşke kendi başarın ile bir video paylaşabilmiş olsaydın emin videonun belirli yerinde bana çözme atıyorsun ve hasar görüyorsun sonra çözük halde atıyorsun yine aynı hasar petinde falan hiç bir şeyinde büyü bozma kitabı veya taşı yok bunu sende biliyorsun yinede güzel video keşke çözük olmadığın yerleri kesmeseydinde herşeyi izleyebilseydik tebrik ederim o gün ws turnuvası vardı bunu biliyorsun umarım kostümlerimin efsunlarının bile farklı olduğunu ;) ama bahaneler üretmenin anlamı yok aynı günün gecesinde TURNUVANIN GALİBA BENDİM :) :thumbup:

bize nasıl vs atılmayacağını gösterdiğin için teşekkür ederiz emin :D yıkılışını en önden izlemiş biri olarak şunu fark ettim. aylarca kavansit kolyelerle takılmış biri olarak çenen fazlasıyla düşüktü. şimşek tılsımının direncini skillere etki edeceğini düşündüğün zaman bile şaşırmamıştım. çünkü oyun bilgin tam olarak bu kadar. emre yine yüce gönüllülük yaparak senin vs teklifini kabul etmiş. ancak masraf çıkartmaktan başka bir şeye yaramıyorsun. vs bitmiş ve sen diyorsun ki spiralim bitti devam edeceksek çekeyim aS:DASD:ADS çıldırmamak gerçekten elde değil. ben sana zor tahammül ediyorum çoğu zaman senin karakterini gördüğüm zaman map değişiyorum. allah ailene sabırlar versin. 1 senedir item dizeceğim şuyum eksik buyum eksik diye diye 1.5 k dan kaptın bozuk kara ejderleri :D ona rağmen de gidip dayak yedin :D diyorum ya emre yine yüce gönüllülük yapmışta kaale almış seni :D vs de bakıyorum ne kombo yapmışsın. ne item dizilimin doğru. ne balığı zamanında basmışsın. ne yapmışsın emin anlamıyorum ki :D dua ederek emre ' nin pc si kapansın mı istedin AS:DASDSD valla iş güç yoğunluğuna anca gördüm senin videoyu yoksa çok daha önceden gelir rutin eziklememi yapar yerini bildirirdim. ama yeni gördüm kusuruma bakma :D neyse 2 3 gün aralıklarla gelirim güncel falan yazar giderim. tüm server kollarının olmadığını görür öğrenir. malum şimdi arnor diye bir server açıldı sen tabi bilmezsin. orada ki insanlar böyle kara ejderli birini görünce , oyun bilgisi tavan falan zannediyor. allah korusun sana soru falan sormasınlar diye bolca seni etiket etmek lazım buralara. sonra insanlar senin gibi şimşek tılsımını alır şaman bana skill vuramaz diyip aragonit zırh takarlar allah korusun :D :D ulan birde vs de canım dolu değildi deyip yalan söyledin. ya nerden baksan tutarsızlıklarla dolusun emin. neyse seni yeterince ezikledik. gelelim bu güzel seyir zevkini bize sunan @Snefru ya teşekkürlerimizi iletelim. eline koluna sağlık.

güncel mi peki ? :D

Sizin dönüm noktası 2021 Şubat- mart ayları Edorastan Lonca halinde sarı bayrak olarak geldiğimizde aynı bayrak olmamız.
    O dönem savaşlarda “Agnry , şuan ki loncam TTB ile aynı bayrak olmuş,”TTB arkadaslarımın teklifini kabul etmiş olsa idik, sayı ve karakter üstünlüğü olarak belkide oyunu bırakanlar Angry diğer lonca üyeleri olmayacaklardı.
    2021 yılındaki “Ereborun dönüm noktası.”

“Siz nerde iseniz karşısınızdayım” demiştim 2021 yılı yaz ayında hala daha geçerlidir. O nedenle “bayrak değiştirme zorunluluğum size bağlı”
    Asil loncamdaki Kardeşlerimi serbest alıp yoharada kastırmadınız günleri de unutmadık.

1-1 vs miz için ;
    32 atak 27 hp petiniz tadına bak şuanda petinin üstünlüğünü kabul ediyorum, (yüzde 2.4 atak yüzde 2.5 hp farkın var)

Petteki Yüzde 27 hp; örnek ile 70 bin Hp de 18.900 hp eder, petlerdeki hp 2.5 fark ise 1.750 hp fark eder eder.

Bu cesaretinizi de SV DEKİ eski petlerin gelemeyeceğine veriyorum

O yüzden şartları eşitlemek için ep kuponu cüzdanımı ağzını açtım.
    Vs de “Öyle ufak özellikler fark edecek ki mesela (zırh hp 500 eksik,kolye hp 500 gibi) ama güzel bir vs olacak

@TearsFears yukarda yazdığın cümleler senin cümlelerin hatırlıyor musun minik farklar çok büyük şeylere sonuç açacak diye ben attığımız düelloda KOCAMAN farklar gördüm yinede sen bilirsin argonit zırh + zümrüt küpe ( 1650 hp veriyor ) ile 86k hp vardı sende ama bende kara ejder zırh + kavansit küpe ile bende 91k hp vardı yani bu halde bile 6k civarı hp farkı bulunuyordu onlarıda kara ejder kavansit yapsan 10k ya yaklasacaktı fark yinede sen bilirsin biraz daha ince detayları düşünmeye devam et lazım olur 8o :thumbup: :D

3 haftanın sonunda izlediğim ilk metin2 videosunun bu kadar keyif vereceğini tahmin edemezdim. Eline koluna sağlık. :)

geleceğini bilerekten senin sana seyir zevki vermek içindi her şey :) keşke daha heyecanlı olsaydı ama atılan hiç bir ws bizim açımızdan heyecanlı olmuyor kusura bakma dikkatini çekti mi rakibin attığı video gizli paylaşılmış sadece linkten erişiliyor :)
    :thumbup: