Snefru tarafından yazılan gönderiler

Oo 2sene önceye gidiyosak şaşı kardeşim beklemede kal atıyorum bende

oyuna girdiğin mi varda çan yelpaze tek seti olan çarını dövebiliyoruz vaktin yok diyeceğim forumda yazışmalara sürekli cevap veriyorsun hemde gecenin bir vaktinde bu demek oluyor ki gayette boş vaktin var :) devir aldığın çarına girde az eskitelim :) burada bahane uydurmanın anlamı yok sen ve çevrendeki oyundan anlamayan 3 4 parça itemli çarlar sadece illegal şartlar mevcut olunca sesini çıkar müsait sıra oyuna girin eğlenelim ;)

Yıllardır boş yapıyosun gözlerin nasıl oldu düzelttiler mi çapraz bakıyodun en son

sana çapraz bakıyor olarak bunları yapıyorsam sizlere %100 üm neler yapar sen düşün kendi hayal dünyanda oynamaya devam et yoksa yıllardır devir aldığın çarlarla rezil ederim seni anten sessizce oyununu oyna benim asabımı bozma çapsız

Turnuva öncesi aragonit çanımın taşlarını değiştirdiğimi unutmuşum videoyu izlerken fark ettim tekrardan video çekmeye üşendiğimden şimdilik bir kaç eksikle beraber şamanın vurabildiği en yüksek hasar bu olarak kalsın merak edenler olursa şamanın gerçek sınırlarını zorlayabilirim izleyen herkese şimdiden iyi seyirler. Bayram şekeri tadında bir video. :thumbup:

tek set çan yelpaze itemlerinle çok fazla sesin çıkıyor anten

Kendi kendinize oynayın demiş

ayrıca videoda seni ilgilendiren bir durum olmadığı halde gelip buraya yazı yazıyorsun ilgi görmek istiyorsan gel sevelim senide eksik kalma eminin sesi kesildi artık oyunada girmez oldu. kendi kendine nerden bozuk efsun bulurum diye düşünüyor kara kara garibim sorsan ADALET PEŞİNDE KOŞAN AVUKATTIR kendisi :)

@TearsFears legar şartlarda atılmış bir düelloda ancak benim %10 kapasiteme ulaştığını görüyorum ve şamanını ucuzdan devir ettiğinide biliyorum değişmelik savaşçı itemlerine ve savaşçıya karşılık :) bu oyunda her zaman benim gerimden gelip hesap yaparak bana yetişmeye çalışarak geçirmeye mahkumsun allah sana ve çevrendekilere sabır versin 12 gündür oyuna girmiyorsun yazık videoda diyorsunya aaa canım dolmamış ne güldüm biliyor musun :))))))))))))))))))))))))))

her yerde beni etiketliyorsun çok beni istiyorsan evime buyur gel ben sana istediğini vereyim bu sayede kaşıntın kalmaz :) zira sövmeye başlayacağım sana hakkın budur diyip KUDUZ KÖPEKLER GİBİ BENİ TAHRİK ETMEYİ YA BIRAKIRSIN YADA BEN SANA HAKKINI VERİRİM ÇÜNKÜ YAZDIKLARINA KİMSE MÜDAHİL OLMUYOR ARTIK BENİM AĞZIMI BOZMAM GEREKLİ GİBİ

sen avukat birisisin değil mi minumum lisans mezunu diplomasına sahipsin bir oyun alanında tanışıyoruz ve o oyunun içerisinde ortak bir kesişimde bulunuyoruz oyunun kendisi sanal zaten neden sanal ortamda gerçek hayatımı konuşuyorum günümün bir çok kısmı zaten iş ve ailemle geçiyor benim işimde şantiyede var ofiste dönem dönem benim sektörümde şantiyede olabiliyorsun ofiste bilgisayarın başında da olabiliyorsun sen kahve haneye durup oyuna girebiliyorsun kimse sana işsiz misin oyuna girmek için kahveye giriyorsun demiyorda oyunu oynayan insanları eleştiriyorsun gerçekten yazık sana insanların oyunu oynuyorsa vakti vardır oynamıyorsa vakti yoktur zaten OYUNU VAKTİN OLDUKÇA OYNAYABİLİRSİN kimi zaman fazla kimi zaman az bunu kavrayabilecek zekaya sahip olduğunu düşünüyorum ayrıca 7/24 kimse oyun oynayamaz mı rohan2 buna değmez mi ne demek istiyorsun sen sen insanlara bunoyunu kötülüyor musun gidin başka şeyler mi yapın diyorsun sen değmeyeceğini düşünüp başka şeyler yapıyorsun galiba buradan yetkililere sesleniyorum bu sayın avukat insanlara oyununun belli bir süreden fazla vakit ayrılmamasını gerektiğini söylüyor gerekli işlem yapılırsa sevinirim :))

ne bahaneymiş onu yapamadım bunu yapamadım şu olmadı bu olmadı o indi bu kalktı yayaya yl verdim fatura yatırıyordum indirdim bindirdim kırmızı ışıkta durdum utanmasan yöneticiler bunu bilerek yaptı diceksin sende çalışmıyorsa bendede çalışmıyor kardeş kimseye şahse müdahele olmuyor kıl payı dediğin düelloda ben full hp bitirdim kafan mı güzel gülüm

Sana şunu demek istiyorum ‘ okay ‘ en yakın zamanda yine olur umarımda senin gibi kerizler karşıma gelirde 13 k ep kazanırım :) ama finaldede yine asellinadan 2 kişi oluyor neyseki çok iyiyiz...

emin ben inşaat mühendisiyim benim her şeyim planlı ve sabit ilerler hiç bir şey şansa dayalı ilerlemez benim sektörümde oyunda da böyleyim ben kaybedeceğimi bildiğim konular üzerinde konuşmam bile ama senin gibi çapı yetmeyecek insanların hep 20 adım önünde oldum/k olmayada devam edeceğim/z.

Parasıyla değil mi istediğim iteme istediğim kadar efsun atarım o efsunlar turnuvadan önce atılı haldeydi sen milletten 1v1 itemleri alıp gaza geldiğinde benim envanterim 1v1 itemleri ile dolu halde bekliyordu 6 7 efsunları hazır şekilde sen oyun oynamıyorsun oynadığını sanıyorsun teklifime İTEM SİLMESİNE ÇAR SİLMESİNE EPİNE WONUNA hiç fark etmez kabul ettiğinde bana yaZarsın turnuvayı ben istemiyordum sen istiyordun ben istiyorum gibi gösterdim eforsuz şekilde kestim seni surada da ben yoktum ve yine kesildin( küçük farkla diyorsun fakat 5 0 bitti küçük farklarla olsa illaki kazanırdın :) ) neyse emincim hayal aleminde başarılar dilerim sana turnuva gelirse hoşuma gider nesne marketimdeki ep miktarı artmış olur aklımda bir şeyler var onlarıda test etmiş olur havadan yere :) gülüm unutma DÜELLO TEKLİFİME ERKEK WS Sİ ATACAKSAK CEVAP VER ONUN HARİCİ BENİM VAKTİMİ ÇALMA BOŞADA REKLAM YAPMA YOKSA O MİNİK ÇARINI AYAKLARIMIN ALTINDA EZERİM ÇAKMA ŞAMANCIK ÖZENTİLER OYUNDA ŞAMAN YOKKEN İYİLEŞTİRME BEN OYNADIM VE BENDEN FEYZ ALDINIZ AZ ŞÜKÜRLÜ OLUN EMRE BİZE YOL GÖSTERDİN HAY ALLAH SENDEN RAZI OLSUN DİYE UTANMASANIZ ÇARA GİR İTEMLERİ AYARLA DİCEKSİNİZ EFSUNLARI :)

madem kırıcı olmaya çalışıyoruz yetişkinler gibi konuşalım seninle bir düello daha atalım ( ben bindiğim bineğe tekrar binmem ama sırf gönlün olsun diye diyorum ) bu düellonun sonucuna göre kaybeden kişi envanterlerindeki her şeyi video kayıtı eşliğinde yere siler eğerki bize göre YETİŞKİN bir birey olduğunu söylediğin için söylüyorum eğerki yetişkin birisiysen bu teklifimi kabul edebilecek medeni cesaretinde olur hatta teklifi artırıyorum. Ben sahip olduğum her şeyi sileceğim. ( benim envanterimdeki eşyalarla uzaktan yakından değerin aynı olmasa bile ) sen kaybedersen sadece çarın üzerindeki giyili eşyalarını silmen yeterli :) HODRİ MEYDAN KİM NE KADAR ERKEK GÖRELİM..

Aslında kayıt altına almayı çok istedim Sage açarken okuduğum iksirlerin heyecanını beraber yaşabilirdik fakat kayıt programımdaki hatadan dolayı resmini paylaşabiliyorum umarım sizlerinde olur Snefru artık 7 Sage :)