ALOHA tarafından yazılan gönderiler

aga kusura bakmada farm çarları belli ninja farm çarı değil (BOSS İÇİN) ben enayi gibi full + full sura kasayım boss için zorlanayım sen gel 2 tükürükle kes kusura bakmada tükürük olayı kalkması gerekiyordu zaten slotlara ne kadar vurursa vursun bossa vurması haksızlık ben gidip full çarla kesemediğim boss için ninja çar açıp sage lemek zorunda değilim ben kendi çarımı niye kastım o zaman _? boşuna forumu bunla meşgul etmeyin aga

yansıtma çok kolay dodge lanabilen bir şey yapan oyuncular bilir marka konusuna bir şey demem de yansıtmada bir taktik ve efsun ayrılıyor sonuçta bunun düzeltilecek birşeyi yok ucuz yaşamcı çarlara ve sadece eline çan alıp dolaşan sağ clickle oynayan her şeyi yapabileceğini sanan şamanlara karşıda birebir kusura bakmada bu haksız bir zerzeniş her çarın bir antisi vardır bu oyunda efsunda efsundur skill de kullanılsın diye var officiall oranlar düzeltilecek bir şey yok @AvşarEli bir iki kişi istemiyor diye oyunun orjinalinde var olan bir şeyi değiştirmek haksızlıktır ...

Yalan yanlış forum hesabı _? Doğrular hoşuna gitmedi sanırsam çocuk adam bende bir kaç serverda gm lik yaptım zamanında neyin ne olduğunu gayet iyi bilirim forumda takılmıyorum diye kendini zeki mi sanıyorsun sen ... İftira değil gerçekler bunlar yalan yanlış kesit atmışsın inandırmaya çalışıyorsun gm leri yanıltmak asıl ban sebebi olmalı ... hidra önüde pvp ye açık bir yer bahane edilecek bir şey değil kim kesmişse iyi kesmiş ... Ben senin ne mal olduğunu iyi biliyorum ... Ben her yerde konuşacak yüze sahibim senin gibi iki yüzlülük peşinde koşmuyorum böyle ... Ne oldu işine mi gelmedi yanlış aktardığın bilgilerden ban atılmadığı için neden ağladın 2 hafta burada ??? Gerçeklik söz konusu değil bu açılmış konuda ... Senin gibi karakter yoksunları bu şekilde yalan dolanla bir yerlere varacağını sanıyor ... Bir de köpek yazmış kendinden bahsetmiş ... Senin gibi çocuklar şuradan bir temizlense server çok güzel olacak ... Bir de reelde karşıma çıksan ben sana çarparım kendine gelirsin ...

teşekkürler umarım bu şekilde eksik bilgilendirmeyle sizi emek hırsızlığı yapmaya teşvik etmeye çalışanlara prim vermezsiniz ... İnsanlar orada oyunlarını oynamaya çalışıyor böyleleri oyundan soğutmaya ve daha kötüsü emek hırsızlığı yapmaya çalışıyor ... " sana oyun oynatmayacağım tarzı bildirimler vesaire ve videoya alınmayan küfür içeriği " Nervous denen arkadaşın genelde yaptığı şeyler ... videoyu atan arkadaşa eksik bilgilendirmeden 1 gün küfrü edene de 3 gün ban atsanız uyarı niteliğinde böylece hakka girmemiş olursunuz sadece tavsiye niteliğinde yazıyorum çünkü en uygunu bu ...

Ve ayrıca benide bu arkadaş gibi çokça kışkırtıp oyunda bu şekilde küfre zorlayan bu arkadaş tek taraflı video ile olaydan sıyrılmaya çalışıyor ... malum arkadaş yerden kalkamayınca böyle iki yüzlülüklere baş vurmaya başlamış prim vermeyin he deyip geçin ...

Ben bu karkatersiz nervousu biliyorum zorluyor çarları sağda solda kışkırtıyor sonra ss almaya çalışıyor buna ban atılacaksa ilk önce senin çarından başlanmalı nervous kaybol şimdi ... Aşırı tahrik unsuru vesaire banada yapmıştı oyunda her zaman yaptığı bilerek yaptığı şey ... videoya almadığın söylediğin laflarıda ben atayım istersen velet ... konu kilit ... öyle tek taraflı video atmakla olmuyor ... sağda solda boş çarlara dalan oyunun işleyişini ve ticareti engelleyen bu tipler birde oyuncuları kışkırtıyor ve küfre zorluyor burada da yapıldığı üzere hak etmişsin demek ki iyi de yapmış ...

Oyunda öldüğümüzde 15 canavar gidiyor geri almak için baekgoya gittğimde ödülü alırken oyundan atıyor bunu tek sefer değil her gittiğimde 3 5 defa bazen sürekli yapıyor ... /// Ayrıca şunu önermeliyim ki won masasına giriş biletleri eklensin (hidra yılı agile zc naga) sayısıda ep gibi olsun veyahut bunların dropları düzelsin serverda bilet yok bir şey kesemiyoruz olanı pahalıya alıyoruz ve dün 6 7 tur yılı girdim biletleri satsam daha karlıydı :S sandıklar çok çöp aıyor :S heleki hidra 3 4 sandık açıp 1 k lık bile item gelmediği oluyor. birde şu agileyi kamplayan loncalar hakkında farmlık farma oynayan oyuncu agile giremiyor oyunu bırakıyor sonrada, rekabet olsun elbette adam kara ejder setle 4 üncü çarı dizicem diye aç gibi agile geliyor saat başı sen daha kavansitle uğraşıyorsan bunun adaleti nerede ...