Stâme tarafından yazılan gönderiler

Kristal Taş Mühür - Geçit Anahtarı - Hidra Geçit Biletleriniz ALINIR !!

Sürekli aktif olamadığım için konu açma gereği duydum ki bana mesajlardan gün içerisinde ben aktif değilken ulaşabilin

İster Won , İster EP , İster Malzeme , İster Takas , İster İtem !!

Nasıl sattığınız size gelmiş satasınız varsa bir şekilde anlaşırız.

Son olarak Her Sandıktan Envanterlerce Satılır. Şansına güvenen ulaşsın !

Stâme / Umut [Discord] Stame [Oyun İçi]

Kardeşim adamlar sana 50 kere her gönderinin altına link atıp bunları paylaşman gereken yerleri gösterip ordan da paylaşmanı rica ettiler. Yetmediği gibi bugün son bugün son diye diye her gün 00.00 a kadar süre verdiler. Hala süresi gecmiş olduğu halde yeni başlık acıp buraya bunları yazıyosun kışkırtma mı cekiyosun napıyosun :D

Karakter İsmi : Stame
    Pet İsmi : Hallelujah
    Pet Cinsi : Prizmatik ( Küçük Razadör)
    Pet Leveli : 157
    Pet HP : 22.5
    Pet Savunma : 15-18 arası hatırlamıyorum
    Pet Atak : 29.0
    Pet Kitapları : Berserker ( 20 ) - Talim ( 20 ) - Canavar Avcısı ( 20 )
    Dipnot : Pet + 300 belki +500 günlük 4 ay gibi bir zaman dilimi öncesinde RulinqLycan adlı karakterden 50 k won Karşılığında alındı.

Karakter İsmi : Stame
    Pet İsmi : Hallelujah
    Pet Cinsi : Razadör
    Pet Tipi : Prizmatik
    Pet Leveli : 157
    Pet HP : 22.5
    Pet Savunma : 16-18 arası olması lazım
    Pet Atak : 29.0
    Pet Kitapları : Berserker (20) - Talim (20) - Canavar Avcısı (20)
    +300 günlük bir pet RulingLycan adlı karakterden 50 k won karşılığında tahminen 4 ay önce alınmıştır.

SPOKE ENVANTERİ KOMPLE GÖSTERDE Bİ RÜYA RUHU GÖK RUHU VARMI GÖRELİM NASIL OLSA BOSS SANDIĞINDAN ÇIKIYOR :D :D :D

şakasına atmış adam ciddiye alma bu kadar tabiki de damage rekoru 1m değil ama istersen envanterim açık ruhsuz bu hasarı vurabilirim içinde kalıcaksa :D

BENDE KATILIYORUM GELİŞİMİMİZİ KAYDETMEMİZ İÇİN SÜRE TANINMASI LAZIM FAKAT BENİMDE BİR ÖNERİM VAR. MORDORDA ORTALAMA 1 HESAPTA KAC K WON VARSA BİZİM WONLARIMIZDA AYNI ORANDA OLCAK ŞEKİLDE SİLİNSİN Kİ BİRLEŞİM SONRASI EP FİYATLARI ESKİSİ GİBİ 600 700 WONLARA DÜŞSÜNDE ŞU SACMA PİYASA ARTIK DÜZELSİN. BENİM SUAN 300 K DAN FAZLA WONUM VAR HERHANGİ BİR YETKİLİ VİDEO ALARAK WONLARIMI SİLEBİLİR HERKESE GÖSTEREBİLİR BENİM İCİN BİR SAKINCA YOK.BİRLEŞİM ONCESİ STOKLARIMI SATARAK EREBORDA +1000 K YA COK RAHAT ULASABİLİRM VE BU MİKTARA ULASIP ORDA EPİN 100 150 K OLDUGUNU GORMEKTENSE BUTUN WONLARIMI HEBA ETMEYE RAZIYIM UMARIM BİRLEŞİM SONRASI PİYASA İCİN GEREKLİ DÜZENLEMELERİ YAPIYORSUNUZDUR.ÇÜNKÜ GERÇEKTEN SACMA FİYATLAR VARKEN NE TİCARET DÖNÜYOR NE FARM YAPILIYOR.BENİM Kİ SADECE BİR ÖNERİ EMİNİM Kİ SİZ DAHA İYİSİNİ DÜŞÜNÜRSÜNÜZ

Arkadaşlar ben bu yazıyı yazarak piyasaya dolaylı olarak müdahale edecek ve bir çok fırsatçıyı kızdıracağımın farkında olarak yazıyorum.Ancak haksız rekabet,dolandırılma vakaları,piyasa vurguncu vakaları yaşanmasın ve henüz gelişimini tamamiyle tamamlayamamış oyuncuların mağdur olmaması için kendimi yazmak zorunda hissettim. Yaklasık 30 agile sandıgı 20 hidra sandıgı ve 15 yili sandıgı acımından elde ettiklerimi belirtmek istiyorum ki hem bu itemlerin piyasaya nerden dustugu sorusuna cevap getirmiş olayım, hem de zamanla piyasasının dusecegini herkesin bildiği itemleri suan yuksek fiyattan alıp satıp kimseyi oyundan soğutmayalım istedim. Agile sandığından elde ettiklerim , 100 ep kuponu , ruh tası++ , naga-yili-agile-z.ç giriş mühürleri , nesne-tecrube parşomenleri , nazar tılsımı ve daha nicesi gibi itemler elde ettim ve erebor icin konusmak gerekirse 100 eplik bekciler nasıl 20-25 k lara düştüyse nazar , ruh tası++ , ep fiyatları mutlaka düşecektir. Yiliden ruh tası++ , silah ve kostum +'lı sandıklar , yeni mühürler (hala ay'a donusuyormu bilgim yok) gibi şeyler elde ettim hidra da ise bi değişiklik görmedim (bunlar benim şans faktörümle de değişiklik gösterebilir). Bu malzemelerin piyasa da sıkça görüleceği bu zamanlarda acele etmemenizi piyasaya denge gelmesini beklemenizi tavsiye ederim ki parasını zor denkleştirip carını geliştirmeye çalışan arkadaşların emekleri basta olmak üzere kimsenin emekleri yok pahasına gidip zevk icin girdiğimiz su oyunda kimse mağdur olmasın. Hepinize iyi oyunlar iyi forumlar

Ruh taşı++ ya verdiğim epler yüzünden yakınmaktan başka bir şey aklıma gelmiyor :) Gerçekten çok fazla droba eklenmiş ve artık herkesin sage skill yapması muhtemel hepinize başarılar diliyorum birleşimden önce herkesin hesabını geliştirmesi rekabet ortamı açısından ayrıca bir keyif sunacaktır. Konuyla bağımsız olarak @AvşarEli her konuyla inisiyatif kullanarak görüş belirterek ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Serverlar boşaldıkça bir çok kişinin "birleşmez mi acaba?" "sunucu kapanır mı?" gibi endişelerine sizin ortalıkta böyle sıkça görülmeniz eminim ki su serpiyordur iyi çalışmalar

Cılkını cıkarmadıgın surece tutar bence okurken eğlendim :) beklemedeyiz

dağ metini:ejderin savunmasını arttırır
    kimsesizlik metini:ejderin hp yenileme hızını artırır
    kibir metini:ejderin yenilediği can miktarını arttırır
    intikam metini:ejderhanın hasarın arttırır
    TEK YEMEYECEGİNİ DÜŞÜNÜYOSAN 4 İNTİKAM BIRAK RAHAT KESERSİN.AKSİ DURUMLARDA EN UYGUN KOMBİNASYON 3 İNTİKAM 1 DAĞDIR BU KOMBİNASYONLA KESEMİYOSAN TEK YOL 2 İNTİKAM 1 DAĞ 1 KİMSESİZLİK BIRAKIP CANI AZALDIGINDA ZEHİR VERİP KESMEKTİR.BU DA OLMUYORSA EJDERHA İCİN HENUZ HAZIR DEĞİLSİN

1.Ruh taşı++ Naga zindanından değil ejderha kralı sarayı ve katakombdan düşer.Naga düştüğü görülmemiştir ve anahtarı ep ile alınmak zorunda değil ZÇ zindanından düşmektedir.Ancak won masasına eklenmesi konusunda nasıl isengarda insanlar 105 e 120 e exp drobu kapalıyken kastı diye exp dropları diğer kasanlara kapalıyken yinede actılarsa exp droplarını haksızlık olarak görmeyerek,insanların ep le yaptıgı ruh tası++ sını da won masasına getirmelerinde bir sakınca görmüyor ve görüşüne katılıyorum(BÜTÜN HESAPLARIM "SAGE" SKİLLİ).
    2.Mitsi simya parşomeninin masaya gelmesi simya piyasasında ciddi oynama yapar.Bekciler 100 ep ken oyuna geldigi andan itibaren erebor piyasaında 5te 1 fiyata zor satılıyorken mitsi simya parsomeninin mitsi kusursuz yakut ve elmaslarda yapacagı ciddi fiyat düşüşü sonrası antika simyalara kadar butun simyaları ucuzlatıp piyassını bitirebilir ancak aynı ep kuponu gibi masaya 1 tane gelmesi oldukça mantıklı bir fikir gibi geldi teşekkür ediyorum güzel önerin için.
    3.Tavus kusu konusunda pek katılamadım güzel arkadaşım.Çünkü zamanında sevgi anahtarından 750 wona elde edilmiş ve insanların günlerini uzatarak uzun süre kullandığı mühürlerdir ve bu kadar kolay elde edilebilmesi onlar (bizler) adına haksızlık olur (sakın bencillik ettiğimi düşünmeyin).Ayrıca masada bulunan 100 ep kuponu ile 70 ep karşılığında tavus kusu nesne marketten çekilebilir.
    4.Hidra konusuna gelicek olursak ben herhangi bir zorluk yaşamadığım için tam anlam veremedim eski haline gelmesi isteğini fakat dedigin gibi ciddi bir kombinasyon var hidra ve diğer zindanlar arasında.Piyasa olmadığından dolayı piyasaını belirlediğimizi düşünmüyorum (ki en iyi sen bilirsin benim item malzeme simya satmadığımı).Yinede hidra kolaylaştırılsa cıkacak itemler anlamsızlaşır bence sende herkeste bekciler veya mühür anahtar vesaire olsun istemezsin cunku bu suna benzer:bir tarafta nasıl sadece bilet satanlar piyasasını kendi kendine 3 kuruş kazanmak icin yukseltiyorsa,herkesin elinde mühür anahtar bekciler olması piyasa tahminimizden daha cok zedeler diye düşünüyorum(piyasa hakimiyetine güvenerek)
    5.Elementer konusunda ki görüşünü çok beğendim ancak ben elementer dünyasında direncinden cok on planda olacagını dusunuyorum ve fırsat paketlerinde elementer dunyasında %10 element gücü ve %10 element dayanıklılıgı adı altında 2 paket görmüştüm eğer onlar p2w kısmına giriyosa bu yenilik adında yanında en önde ben yürürüm çünkü haksız rekabet olur ama henüz gelmemiş ve beta da denenen bu güncelleme mutlaka gözden geçirilen şeyler vardır(bu kadar bosuna beklettiklerini düşünmüyorum).
    6.Agile ve yili den atmaları gerçekten beni de cok rahatsız ediyor.Çünkü ben ve benim gibiler yayıncı değil ki bütün gün bandicamla gezsin veya görmüş geçirmiş oyuncularız 2 bilet mühürün peşine düşmeyi kendimize yakıstırmayız zindana geri giriş getirmeleri konusunda sana katılıyorum.Kaldı ki burası TR tipi ve TR de zindana geri giriş var özellikle hidra da.
    Çok güzel yazmış ve güzel fikirler beyan etmişsin umarım yeterli desteği benden görmüşsündür iyi oyunlar diliyorum iyi forumlar.