Raidon-Emekli oldu tarafından yazılan gönderiler

HER KONUDA BİŞEYLER ANLATIYORSUN KAFANA GÖRE BİLİP BİLEMDİGİN KENDİNCE OKUYORSUN BLADER.NERDEN OKUDUĞUNU ÇÖZMEİYORUM GİRMİŞSİN Bİ YALANIN İÇİNE SENİN ABİLERİN DEMİYOMU OLUM HASIMLIĞINI YAPTIGIN ADAM BİLE OLSA İFTİRA YALAN ADAMI BOZAR DİYE.KALKMIŞ İTEMİ VARMIŞ ÇARIN ADI SIKINTIYMIŞ SENİ BANBU AYAGGABI DİYE AYAĞIMA TAKAR GEZERİM HABERİN YOK.MENFAATÇİLERİ SİZİ.DOST DSTUNA ZARARSIZ GEREK ALLAHA ŞÜKÜR BİZİM DOSTLUGUMUZ YOLARKADAŞLIĞIMIZ BU YOLDA İLERLEDİ İLERLİYODA ZATEN KARDEŞ BENİM DOSTLUĞUMDA O TARZ MUABBETLER OLAMADI OLAMAZDA EMİN OL.LAN GEL DEKİ ÇARI DİZDİM GÜVENİYORUM ARTIK KAPIŞTIRALM BAKALIM KİM KİME PATLIYO GÖRELİM KARDEŞ DEE KÜÇÜGÜMÜZÜ KIRCAK HALİMİZ YOK YA YAPMIŞ HEYCANLANMIŞ BİYANDAN RESMEN ORTALIK DELİSİ GİBİ SIKINTIYI KESİYORUUUM BAK GÖRDÜNMÜ NASI KESİYORUM YOK YOK GÖRMEDİN BAK BAK İZLE NASI KESİYORUM NASI KAÇIYO GELEMİYO GÖRRÜYONMU YAAA BENDE BÖYLE Bİ ÇARIM İŞTE GÖRDÜNMÜ BAAAK İYİBAK BANA YAAAA BİZDE BÖYLE DELİKANLIYIZ İŞTE AYIK OLUN.:)))LAN TAM KARDEŞ ÖNÜMÜZDEKİ BAYRAMDA ÇÖLE GEL BAYRAM HEDİYESİ ŞEKLİ YAPCAM SÖZ. TAMAMMI EVLAT.HADİ HADİ MEŞGUL ETME TEZGAHISEN PARKTAN BEKLER SENİ AMCANLAR.

O kadar laf cambazlığı yapmış videoyu atıp geç Kardeş diyememiş ya .Çok çukur izliyo çoookkk.

Seninle tartışırken kendi zekama hakaret ettiğimi dusunuyorum bazen ve konularına artık yorum yapmayacağım bundan 2 sene evvel olan olaylardan bahsediyorsun öyleydin böyleydin oyuna buyulude farm yaparakmi başladın veya hidra keserekmi başladın köpekleri keserek basladigin gunleri unutma ve birşey yazmadan önce bir düşün tart nasıl bir cevap alırım sonra yaz.

Canımın içi 25 k yediğin günü unutma tek yediğin günleri unutma deyip duran geçmişi konuşan sensin sürekli eğer bu kadar rahatsız oluyosan bizden muhabbetlere dahil olma laf atma arkadaş bul kendine eğlenmene bak

Yazık Kafana olgun kardeş olmamış Reset aT.
    Snefru Seninle istedigin gibi savaşırız ama bi şartım.oda dürüstçe burda herkesin içinde SIKINTI korkusunda aylarca m1e 1 lvl çarla gelip izledigini benim gitmemi bekledigini köye snefru karakteriyle giremedigini okçumdan defalarca dayak yedigini 1w1 e çıktığında karşımda yaşam bastığını karşımda dayanamayacığını anladığında aylarca 1w1 duelloya davet ettigimde oyun sonu attığını SIKINTI karakterlerine sadece topluda vurabildigini şuanki cürreti ise gelişmekte olan lonca arkadaşlarımızdan aldığını itiraf et bütün farm düzenimi bozup istediginiz gibi Savaşıcam sizinle.herkesin içinde söz veriyorum.Tek beklentim sadece biraz dürüslük :)

Aslı olmayan şeyler üzerinden kafanda kurduğun yalan yanlış şeylerin arkasına saklanıyosun adam 1 vs 1 davetini tüm foruma duyurmanı bekliyor hala geveliyosun bu kadar iddialıysan eğer aç konu başlığını atın vs nizi iyi olan kazansın laf cambazlığı yapmasın kimse.

şu adam bile yaptığının yanlış olduğunun farkına varıp konunun altında kendini aklamaya çalıştı kendince bahanesini argümanını sundu . Şimdi hala dalga geçiyo ve sizi banlatırım ban yersiniz diye dalga geçebiliyo gm mi bu arkadaş nasıl bu kadar emin olabiliyo 5 para etmez deyince suç eşek deyince hakaret evladım deyince tartıp atın.

EVLADIM NASIL HAKARET SAYILMAZ ANLAMIYORUM KARDEŞ DEYİNCE KARDEŞİM OLMUYO BEN KÜFÜR EDİNCEDE ETTİĞİM KÜFÜR OLMUYO EŞEK Deyince ban yiyoruz ama evladım deyince senin babanım demeyi ima edince hakaret değil öyleyse bütün herkese oğlum çocugum evladım diye gezebiliriz sanırım ben bunu anladım.

Raidon Şahsıma Hakaret burak diye çar mı açayım illaki bu nasıl bi hitap bu nasıl bi işleyiş adıyla herkese sövelim o zaman .Bana evladım diyo ailevi değerlerime sövmeden ne farkı var .Ben chat ban yediysem bu şahısda cezai işleme tabii tutulacak . Yan çarlarından sürekli hakaret ediyo kaçmak bu kadar kolaysa 3 client açıyım bende ordan burdan konuşayım sürekli hakaret edeyim.

Yetkililere Sesleniyorum bu şahıs tarafından sürekli olarak Takip Edilmekteyim Kendisi Düşmandır bana Karşı

En ufak Arkadaşlarımla olan konuşmalarımı takip edip Video ALıp Banlatma derdine düşmüştür Burada Kural İhlali Yaptığımı Düşünmüyorum Kimsenin Ailesine Yönelikte Hiçbir Hakaret zaten gözükmüyor videoda Ve bu paylaşımı yapan Arkadaşın Uyarılmasını istiyorum.

ulan ne aciz insansin sen bu kadarmı korkuyosun yaptığının arkasında dediğinin arkasında duramayacak kadar karaktersiz birisin adımın burak olduğunu hepiniz biliyosunuz. Ben seninle arkadaş mıyım sen insan bile değilsin valla acıyorum senin şu hallerine acizsin hep ezileceksin altımızda hep yerde olucaksın oyundada gerçek hayattada her zaman senden üst statüdeyim bunu düşünüp düşünüp kuduracaksın ağlayacaksın. Beni tehtid ediyosun sürekli ban yiceksin atayımmı videou nu diye sen yönetici misin nerden erişiyosun bu kanıya kimse seni takmamasına rağmen hala konuşuyosun tek başınasın yanlızsın sadece laftan ibaret birisin acıyorum şu durumuna bu kadar korkuyosan atmam bidaha videonu acıyorum senin şu haline vallaha yazık değilmi o kafaya.