cekomastik tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar, topicden de anlayacağınız üzere bazı karakterlerin beta mapte farm yapan insanları sürekli serbeste alıp kesmesi sizce doğru mu?. Bu konu hakkında bişey yapılmayacak mı?. İnsanlar sadece farm yapıyolar kimse bulaşmıyorlar kimseye küfür etmiyorlar dikkat ediyorum;

"Ekran Görüntüler / Videolar»" konu başlığı altında ki "xxxxxx-küfür" başlıklarının sahibi biyolojik insanlar sürekli bu "tacizi" gerçkeleştiren kişiler ve kendilerini rahatsız etmeyen farm yapan karakterleri keserek kendilerine küfür ettiriyorlar ve benim annem babam değerli diyip "Ekran Görüntüler / Videolar» da konu açıyolar. Sizce bu beta mapta sürekli serbeste alınıp insanların taciz edilmesi doğru mu?. Arsızlık ve doyumsuzluk içeren bu hastalıklı hareketten ne zaman vazgeçilecek?

En önemlisi yönetim bu konu için nasıl bi tutum sergileyecek?

Son zamanlardaki "görece" oyuncu sayısında ki azalmanın sebebi açıkca budur.

Tavsiyem ise beta maplarda pvp modu değiştirilemesin versus yapmak isteyen köylerde dursun, önemsediklerini sanmıyorum ama böylece hakaret ve küfüre maruz kalmazlar.

Herkese iyi günleri,,