SpOkE tarafından yazılan gönderiler

güzel bir söz vardır allah ın bildiğini kuldan saklamam diye. yapılanı hatırlatacaksın ki gelip burada ahlaklı pozları veremesin iyi forumlar

Adam sana diyorki aynı loncada değiliz bunun neresini anlamıyorsun ağzınıza malzeme arıyorsunuz. Ramazan ile bir tartışmam olduysa kardeşimizin dediği gibi ikimizin arasında geçen olay size burada neyse demeyeyim ANLADINIZ siz . bu konuyu açanlar artık fesatlık niyetinden başka bir niyeti olmayacağı aşikardır iyi forumlar.

başta ruh vuruşuyla 2.5 k vuran şpoke dahil herkesin eline şaka şaka şpoke sen hariç videoda ki herkesin eline sağlık :) videoya ses falan koymadım zaten kesilince bineğe binip kaçma huyun var. ama sırf yalanların için gnollden geldim seni kesip hemen yukarı çıktım. her daim gnoll 3 deyim beklerim seni yapabileceğin bir şey yok ama slotları çekip hp absorbe falan yapmak istersin buyur gel senin gibi içeri kaçan bir yapım yok benim. bu arada lordun olmadığı doğrudur ancak bekçilerin vs falan vardı oyunu az çok bilen biri full bir hesabın bekçisiz nesnesiz birine ne vurduğunu bilir. yalan söylemene gerek yok. pazar charından hallice itemlerinle çok bile dayanıyorsun çabana sağlık. bu arada benim 1 lvl yansıtmalı charım var bundan sonra canın sıkılınca market yanına gel onla oynarız senle öbür türlü keyif vermiyor şamanla geliyorum kaçıyorsun surayla geliyorum kaçıyorsun. 4k epim var diyorsun bi nesneli göremedik seni :D videonun devamında birkaç kez daha kesiliyorsun. onu başka zaman atarım sen sabah mutlu uyan diye bunu yetiştirdim sana.

arkadaşlar bu videoları gören ve videoda ki şahıs hakkında bilgisi az olan varsa kısa bir özet geçeyim 1 ay önceye kadar reyis dediği loncama gelmek için yalvardığı kişiye bana karşı türlü türlü saygısızlıklar yapan birisidir ama ipileri geren şey şu oldu geçtiğimiz haftalarda ramazan diye bahsettiğimiz şahısla bir kavga etti ve ramazan'a discord üzerinden türlü küfürler ve ailesine karşı çok iğrenç sözler sarf etti. önce kim söyledi ne oldu bilmiyorum ancak şpoke kargın loncasından kovulunca soluğu benim loncamda buldu ancak ben onun gibi birisiyle bir arada olmak istemediğimi açıkça belli edince bunun çirkin yüzü ortaya çıktı. yok savaş olur şu olur bu olur gibisinden benim loncamda ki farmlık hesapları tehtid etti. daha sonrada çocuğuna karısına küfür eden ramazanla barıştı :) yani ağır konuşmak istemiyorum ancak böyle midesizlerden uzak durmak lazım. bu bilgiyi sizlere vermemin sebebi haktan yana olun oyun bile olsa arkanızda öyle bir kariyer bırakın ki buradan gittiğiniz zaman arkanızdan iki satır güzel söz konuşulsun. tüm bunlara rağmen hala beni gnolle gelmekle tehtid ediyor :) çünkü bu tarz kişiler için oyunda ki hesabının kesilmesi kabullenilemez bir durum o yüzden o şekilde kendisini tatmin ediyor. allah hidayet versin diyorum. sabah söylediğim gibi şpoke sana değil yetiştireceğin çocuğuna üzülüyorum. yarın öbür gün ne diyeceksin oğluna - oğlum oyunda sana sövdüler ama ben item , boss veya kazanç uğruna sana sövenlerle bir arada gezdim mi diyeceksin yazık gerçekten yazık :) şu oyunda ters düştüğüm yegane kişisin. yinede allah hidayet versin sana. ne zaman istersen gnolle gel videon açık olsun ne takıyorsun ne yapıyorsun hepsini göster bende göstereyim kaçmadan yapabileceğin bir şey varsa yap. ama dürüstçe mertçe yap. bu günden sonra düzelirmisin bilmiyorum ancak ben elimden geleni yaptım. bu kadar sözü biri bana söylese bu kadar ben küçük düşürülsem ciddi anlamda oyunu falan siler giderdim. neyse uzun lafın kısası sabahta söylediğim gibi peygamber efendimizin emirlerini unutma yalan çok büyük bir günah bir an önce terket.

loncandaki insanlar ağlıyordu bana spoke bize gelmen lazım ihtiyacımız var diye bu arada ağzınıza bir malzeme almışsınız devamlı söyleyip duruyorsunuz ben emin ve muratin loncasindaym ramazanın değil bunu o kafanıza sokun. Ayrıca seninle birleşme konusunu zamanında insan gibi göründüğün için yanasmistim ama emin ol bu sakladığın gizli insan nefretini ortaya çıkardım ve herkes gördü bunu loncandayken farketseydm Aseliana loncasina ne yaptıysam aynısını sana yaparım beni onlara sorabilirsin iyi tanırlar beni. :D :D :D

buraya seni bir hikaye anlatacak kadar yazı yazdira bildiysem birseyler basarabilmisim demekki ayrıca senin siten fullken ben bekci ve lord süresi bittiği için yoharadan yeni inmistim artık full site dolaşıp carlari gördüğün yerde vurup attığın damageleri boyle paylaşırsın çünkü gnollda rezil ettim sizi bunu kabullenemiyorsunuz bu şekilde kendinizi teselli etmeye devam edin sitesiz halinle yakalarım illa ozmaan damage nasil atılır görürsün . :)

edep diyorum ahlak diyorum nato kafa nato mermer :) en son ki ziyaretini unutmaman dileğiyle istediğin zaman gelebilirsin. sonra da benim derdimi anlamadın diye YALAN söylersin sorun yok. diyorum ya ciddi anlamda büyüteceğin evladına üzülüyorum ben. bu oyunda benim arkamdan 1 allahın kulu kötü demez diyemez. tüm server artık senden muzdarip olmuş. lütfen ait olduğun ırkın dili olan türkçeyi doğru konuş ve peygamber efendimizin emrettiği gibi yaşa. savaş diyorsan her daim kapım açık. ancak onun dışında ne burda ne oyunda bana yazma

güzel evladım bana yazı yazan sensin neyin yanlis doğru olduğunu çok çok iyi biliyorum dostlarım yanımda ve sizlerden çok çok insana yardımım dokunmuş bir insanım sizlerden çok sevildigm ortada bu düşünceyle cildiriyorsunuz çünkü sadece kendinizi düşünüyorsunuz. snefru sana gelince benim girdiğim lonca emin ve muratin loncasi ramazanın değil burada fakir oldugumuzu söylüyorsun zenginlik item ve malzeme olarak senden çok çok daha zenginim herturlu kanitlayabilrm ve şuan istesem elinde olan carlar ve malzemelerden çok çok sayıda elde edip köşeye koyabilecek durumum var ayrıca insanın gönlü zengin olmalıdır bunu burada dile getirmen bile nasıl düşünce yapısında olduğun insanı ortaya çıkarıyor.

Bence bu yazdıklarını sen kendin yaşayacaksın ayrıca benim söylediklerim herzaman doğrudur sen yazmıyormuydun level umurumda değil tek derdim sertlestirici kasıp eldiveni basmak odana cokuldu aradan 1 ay sonra Muharrem sizinkilerden kimse varmi odada cari kasmam lazim diyen bunları unuturmuyum ben Orhan ayrıca merak etme seni devamlı ziyarete geleceğim bu aralar gnoll 3 görüşmek

Bir insan lonca üyeleri hariç en ufak anlaşmazlikta hiç bir kimsenin ne düşündüğü ne yaptigini dinlemeden umrunda olmayıp ona bir canavar gözünde bakan insanların loncasi vefakar loncasidir içlerinde böyle olmayan ben vardım ve sessiz sedasız kimseye birsey yazmadan terk ettim o loncayi simdi soruyorum sana o loncadan zaten kendim ayrılmış bir insanım tekrar dönmek istesem bile niyetim ne olabilr veya bir amacım olmadan neden tekrar döneyim elimde önemli bilgiler var daha saglamlastirmak için herseylerini öğrenip videolarını alıp cezalarını çekmesini sağlayacaktım sana gelince uzun zamandır sessiz sakin pasif bir tarzın var bunu devam ettirmeni tavsiye ediyorum zira saf ruhlu bir insansın bu olaylar seni gerçekten aşar.

ben senin gibi laf uydurup ortaya atmıyorum böyle bir durumda kanıt ile geliyorum ayrıca sağdan soldan duyduğun laflar ile gelip bana burda laf oyunu yapiyorsun loncamda olan ramazanın küfür ettiğini iddia eden sizlersiniz ve yine kanıtlamak sizlere düşüyor lomcamdaki ramazanın küfür videoları elinizde mevcut ise paylaşmanız gerekiyor aksi takdirde laflarını anlamsız bir yazi olarak kalmaya devam edecektir.

Sanki 24 savaştıda bu kadar yeter demiş ulan sen nesin ki lan çapsız herif ailesine küfür edenlerle oyun oynuyor hala utanmadan böyle bir karaktersiz

Bu lafları yuzuksuz 55 k yiyen herifmi söylüyor tüh sana ayrıca yerini öğrendim gnoll 2 sürekli ziyarete gelicem seni . Puahhahha :D :D

Karşındaki insan İnsan gibi konuşup mantıklı şeyler konuşunca sana abees gelip bu söylenenler ile dalga geçen bir insansın haline çok üzülüyorum biliyormusun umarım oyun bilgisine sahip olduğun kadar sosyal hayatındada gerçi sosyal hayatında yok orası malum umarım kendini insan psikolojisini anlama iyi niyeti anlama yetisinede birgün sahip olursun sana tek duam budur Zira durumun içler acısı inan bu yazdıklarıma.

Asosyal herif kendini ifade edemiyen sensin ben her toplumda olayda konusmalarımla saygı görüp insanlara fikir sahibi vermiş bir insanım aynı şeyleri papağan gibi konuşup kendini çok akıllımı zannediyorsun Sayemizde birazcık oyun bilgisine sahip oldun diye kendini bir bok zannetme.

hasar görmek isteyen linke tıklayabilir :)

Beyinsiz Asker 1 yıl önceki videoyu atıyorsun damagelerde sıkıntı olduğu zamanlar ağlıyordun geldin bana yazdın herkezde bu sıkıntı var diye şimdi bu videoyu kullanıyorsun ozaman tekmeyi indirecektim sana insanlığım bir türlü el vermiyor her seferinde acıyorum sana Lonca daveti için geldiğinde bile nekadar üzüldüm sana acıdım inan bunu ben bilirim Bak buda Damageler düzeltikten sonra Senin attığın Oranlar Canım benim :D Puahahahah