SpOkE tarafından yazılan gönderiler

tamam biz istedikki düşmanlık olmasın dostça bir oyunumuz olsun ama her seferinde liwe Enes ortadan çıkıyorsun ve arayı bozuyorsun hiç problem değil en fazla fırsat buldukça gnollda yanina ziyarete gelirm.

resmini paylaştığın şahısla aranızda başka mevzular geçti bilmiyorum ama oyunda en samimi değer gösterdiğim insanlardan Birtanesi ve bizim loncamizda bulunuyor kendisi. Bu tür mevzular sürekli yaşadığımızı söyledim ve burda forumda paylaşıp küçük düşürmek yerine kendi aramızda konuşulup halledilebilecek bir konuydu.

söylediğiniz laflar doğrudan ya bana yada loncasinda olduğum arkadaşlarıma çıkıyorsa bu konuşmalara asla izin vermem nasılki loncanizdan birisine laf edilince veya kesilince siz doğrudan olaya karışıyorsaniz.

Enes loncadan bir kişiyle tartışıp burda imalı imalı lonca genellemesi hakkında konuşmana gerek olduğunu düşünmüyorum bu tür olayları ikimiz çok yaşadık ve loncandan Orhan hariç kimseyle bir alakam olmadi problemi çok çok büyümeden aranızda çözebilirsiniz bu şekilde paylaşımlar yapman gerektiğini zannetmiyorum iyi forumlar.

Gülmek istiyorsan konularına bakabilirsin adam 3 kişiyle savaşıyor sade Savaşçı ve şura koye karşı diye başlık atmış bukadar özenti olmaz .ddd

köye karşı deyince ben köy manzaralı olarak anladım :D ama senden de daha azını beklemezdim zaten eline emeğine sağlık kankam charın hakkını vermişsin. kimseyi aşağılamadan ve saygını kaybetmeden savaşmış olmanda ayrı bir erdem. hesabın kadar kişiliğinin de ne kadar sağlam olduğunu göstermişsin. tekrardan eline emeğine sağlık

Orhan sana gelince böyle bir savaş oyununda kendi memleketine karşı savaştığını düşünmek gülünç ayrıca saygısını kaybetmeyip erdemlik göstermişsin dediğin şahısa hic bir saygısızlık ve laf söylememiştir yazı yazarken detaylı düşünerek yazabilirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

Altay tanklarının 2023 yılında çıkma sebebi misin be knk devlet yatırımı sana yapmış köye karşı 13 yaşam nedir

yücelttigin sahis 3 kişiyle savaşarak şaman lycan ve ninja karakteri bile olmadan koye karşı tek başına savaşabildigini söyleyen birisi olduğunu hatırlatmak isterim.

orda 3 farklı karakter bile sonradan geliyormu izlemedim ama köye karşı tek ayakta durabilmek 4 farklı karakter nesneleri full ve fazlasına karşı ayakta durabilmektir. sunuda ekleyeyim orda savaşanlar sizin gibi ruhunu oyuna yansıtmış insanlar değil eğlencesine ve çoğu bekci bile kullanmaya gerek duymayan insanlardı. Köye karşı tek mücade istiyorsan videomu tekrar izleyebilirsin iyi forumlar.

Bu snefru denen şahıstan gerçekten Gına geldi artık ismim muharrem ve Bana Ferhat diyerek kişiliğimin sürekli değiştiğini söyleyip ben sana 6 aydır başka yerimle gülüyorum Allah ailene Sabır versin gibisinden sözler ediyor gerçekten bu şahısa bir uyarı çekilmeli ben ve arkdaşlarım olarak sürekli bu şahısın imalı küçük düşürücü laflarına oyun içerisinde maruz kalıyoruz gereken yapılırsa memnun kalırım.

Videoyu tekrar izlemeni Tavsiye ederim Ayrıca 4 ayrı karaktere savunma yapabilip ve bukadar karakter arasında ölmeden durabilen bir insanı Tebrik etmek zorundasın iyi forumlar.

Bu konuyla alakalı olan bütün problemler Yanlış anlaşılmalar konusulup iki taraf içinde çözüme kavuşturularak açılmamak üzere kapatılmıştır iki tarafın birbirini yanlış anlaması sebebiyetiyle bu tatsız konuşmalar istenmiyerek ve sinir Kaos halindeyken konusulan konuşmalardır Herkeze iyi forumlar dilerim.

Bu konuyla alakalı olan bütün problemler Yanlış anlaşılmalar konusulup iki taraf içinde çözüme kavuşturularak açılmamak üzere kapatılmıştır iki tarafın birbirini yanlış anlaması sebebiyetiyle bu tatsız konuşmalar istenmiyerek ve sinir Kaos halindeyken konusulan konuşmalardır Herkeze iyi forumlar dilerim.

Hskkimda aileme küfür eden insanlarla aynı loncada olduğumu ve buna göz yumdugumu söyleyen sensin adam loncamda bahsettiğin isimli hiç bir şahıs yok. bu sana son mesajım olacak aynisi şekildede senin benim hakkında yorum yapmanı istemiyorum yoksa bahsettiğin desteği bende kendim isteyeceğim ceza alman için elimden geleni yapacağım iyi forumlar .

ne dersiniz bu hafta sonu ; sarı ve mavilere karşı keyifli bir o kadar seviyeli savaş yapalım @everyone “ Gördüğüm şu ki; “birlik olup savaşmaya çalışanları” bölmeye ve engellemek için bir takım sebeplere sarılanlar var; amaç karşılarında güçlü bir birlik istemiyorlar Çünkü onlarda bu güç karşısında dayanacak güçleri yok.

Bu lafında çok doğru konuştun ramazan farklı loncadayken yanımızda savaşacak korkusuyla ailemize küfür eden insanları loncamizda tuttuğumuzu söylediler halbuki adam farklı loncada

Olum kıskançlığından kendine zarar vericeksin diye tribe griyorum şuanxD burda gelmişsin ona buna laf atıyosun kendince şekilden şekile giriyosun yazık lan sana :)) olum biz sizin gibi aamıza bacımıza söven birisini menfaatimiz için loncamızda barındırmadık mesela jesyle McDark daha adını sayamadığım niceleri var xD bana kalkıp bu lafları edicek yüzü nerden bulursun kamil sen önce aynaya bak sıfatına bak sonra konuş.

kendileri analarına kız kardeşlerine söven insanları barindiriyorlar loncalarinda sırf savaşta yanımızda olsunlar diye kalkmış bu lafları bize diyorlar birde utanmadan. kendi ayıplarını başka nasıl kapatacaklar Orhan içinde aynisi şeyleri duydum bu arada geri dönmemeniz için ellerinden gelen çabayı gösterecekler amaçları bir arada savasmamiza engel olmaktır.

Orhan çarin 21 olacak nezman girsem oyunda aktifsin sosyal yaşantın yok sanırım lakin burda kalkmış bana oyunun kölesi olmuş diyorsun kim oyunun kölesi Orhannn. o gözlerine yazık dünyaya tekrar gelmeyeceğiz disariya çık arkadaşların gerci bu asosyallik durumda arkadaşın olmasida zordur ama bunun için uğraş zamanını biraz kendin ve sosyal yasantin için harca bu sözlerim emre içinde geçerlidir ve aramızda bir savaş başladı loncanda kimseyi farm yapan kimseye dokunmadım ve asla hakaret etmedim çarin gnoll da kesildi diyemi bu isyanın Orhannn yazık üzülüyorum bu şekilde bana hakaret edecek ne yaptimda canın yandı ama büyük bir iş başardığımi düşünüyorum melek gibi görünüp insanların gözünü boyayıp tek gayen onları işine yarayacagi için loncanda tutmaktı halbuki kendinden başka kimseye saygı sevgi gösterecek bir insan değilsin bunları ortaya ben çıkardım başkası değil emre sana gelince bence bukadar yazi yazıp o kafayı yorma herkes senin nekadar boş konuştuğunu çok iyi biliyor senin için bu sebepten dolayı yazı yazmayacağım iyi forumlar. :)