SpOkE tarafından yazılan gönderiler

Merhaba Sayın yetkililer benim konuyla bir alakam yoktur lakin şunuda söylemek isterim emre denen şahıs gördüğünüz gibi daha öncede tarafınıza birçok şikayette bulundum videoyu detaylı izlerseniz ilk olarak kışkırtma yapıyor acizssin yıkıl ulan gibisinden kelimeler kullanıyor bir çok oyuncumuzu bu sebepten dolayı bu tarz ezici laflarından ötürü oyundan soğutup ya ceza yemesine yada oyunu bırakmasına sebep olmuştur bunuda dikkate almanız gerektiğni düşünüyorm ve ben oynadığım bu oyunda oyuncularımızın bu şekilde aramızdan ayrılmasından rahatsızlık duyarım iyi çalışmalar dilerim.

Bana gelip yazdıktan sonra Çarına farm sırasında dalındımı rahatsız edildinmi sen bence bazı şeyleri görmezden geliyorsun önce düşünsen sonra yazssan daha iyi olur bence.

Damage dediğin Karşı rakibin Simya Pet Ve elindeki silaha göre full savunmadaysa veatacağım videoda bu şekilde vurabiliyorsan Damagedir Ama sen Elindeki silahı değişip karşı rakibi savunmadan düşürmene Rağmen kesememen ve attığın 10 11 k Damageler Gerçekten gülünç.

Burada karşı rakip full savunma halindeyken atılan damageler.

@MrCrassus bu saatten sonra milletin envanterine nesnemi koyacaksın nesnesi olmayan gelmesin gelende mavi bayrağın çimenlerini yemeye mahkum bu kadar basit çok düşünüyorsa arkadaşlarını nesne çeksin ferhat kardeşi bunlara :) çocuk avutmaya savaşmıyor kimse herkes eğlencesi için savaşıyor burda onu yok bunu yok yapıyoruz ediyoruz taahhüt işi yapan inşaat firmaları gibi gün veriyorlar birde

sen beni böyle kendine çekmeye devam et konuşacağız merak etme biraz işlerim var acele yok.

wonum yok epim yok diyemiyorsun dalga geçeriz diye biz o insanlardan değiliz. asıl çarımla orda değildim o saydıklarından Kimsesizrube Hariç gerilerinde Bekçi bile yoktu Neyse Haliniz ortada kısa sürede hazır olduğumuzda savaş nasıl yapılır Tarafımca paylaşılacaktır iyi forumlar.

siz cevap verdikçe kendini değerli sanıyor :) çetesini toplarsa üzer bak sizi hee uyarmadı demesin ziyaretinize falan gelirde aman diyim ne yapacaksınız sonra ?( ;( :/

Sana güzel bir teklif yaptim aramızdaki problemi kökten çözecektik nekadar iyi niyetli bir insan olduğumu çok iyi anlayacaktn ama skinti yok az kaldı bugün yarın aramızdaki hersey çözülecek :)