SpOkE tarafından yazılan gönderiler

önce yazı yazmasını öğren cahil ve geride kalmis oldugunu çabuk belli ettin seninle burada tartışmaya giripte kendimi küçültmek istemem iyi forumlar.

Bu yazım Snefruya olucaktı.

kanka sen nere 2 yıldır tek başına tokatlıyon söylermisin bi şuan tamamen tarafsız soruyorum bu soruyo

Dostm ben yapmam gerekenleri yaptığımı düşünüyorum. bu insanlar savaş sırasında kendilerini kaybedip karşılarındaki insanların kim olduğunu bile bilmeden ağızlarına geldikleri gibi konuşmaları hakaret edip aşşağılamaları hiçbirzaman eksilmedi Haliyle oyuncular oyundan soğudu işin açığı hergün çocuk gibi yazı yazmalarından bende sıkıldım, bu insanlarla aktivite geçirmenin lüzumsuz olduğunu düşündüm ve bir süre ara verme kararı aldım umarım geri döndüğümde oyuncu sayısındaki değişim akticitenin yoğunluğu ve bu tarz oyuncuların akıllanmış olduğunu görürüm.

elinden geleni ardına koyma ben seni çok şikayet ettim sende şikayet et skintin varsa. burayi sürekli takip edeceğim köteğe ihtiyacınız olduğunda girer hakkınızı veririm.

Siz insanların videosunu alip isimlerini burada kirletirken sıkıntı yok ben cevap verince kirletiyormu oluyorum insanlara saygınız olsun sizin yüzünüzden Oyundan soğudum ne saygınız kalmış nede başka birseyiniz menfaat üzerine herseyiniz. kendinizden başka her insana nefret gözüyle bakıyorsunuz bunun bir oyun olduğunu unutmayın zaten ben kolay kolay oyuna girmem zira sizlerin olduğu böyle bir toplumda insan ahlaki bozulduğu aşikar.

çok fazla anlayış gösteriyorsunuz insanlara musallat olmayayım diye yanımdan sessizce geçip gidiyorlar :) bu hissi verdiğinizde iş bitiyor zaten xD

sunun yazdığı yazılara bak cevap vermeyeyim diyorum ama insanlari kendi çapina çekmek için elinden geleni yapiyorsun adam size cevap bile vermiyor be gelip burda arkasından atıp tutuyorsunuz hicmi utanma yok sana verdiğim hisleri unutmuş olman gerek 9 avans verip 10 da biter dediğim gunu hatırlıyormusn cevap vermemistin his oyle verilmez böyle verilir puahhahahaj :) :D

La burakmisin nesin sen ne ara bukadar konuşur oldun daha düne kadar yanimda sessiz sakin duruyordun cokmu taviz verdik fazla ileri gidiyorsun sana kac kere yazdım kendi halinde eskisi gibi oyununu oyna bu olaylar aşar seni sonra o çok güvendiğin lonca bile kurtaramaz seni dikkat et kendine.

Kişilik Kelimesi Evet işte beklediğim cevap. karşı rakip oyuncuyu savunmasız yakalayıp attığın damageler ile burada insanlara göstererek alay edip ezici şekilde konuşan bir insan benim kişilğimi geliştirmem gerektiğini söylüyor ve bu alay ettiğiniz insanın sizler hakkında tek konu açtığı bile görünmemiş bir oyuncu, Önce karşı rakip oyunculara düşmanın bile olsa saygı göstermen gerektiğini öğrenmen gerekmektedir Loncandan sözde kendini lider olarak kendini gösteren o şahıstan pek çok kişilik kazanmışssın peki bekle bende o yazdığın kişilik kelimesini dikkate alırım iyi forumlar.

Sen daha düne kadar kavansit car ile birseyler yapmaya çalışıyorum diyen burki degilmisin oyunculari nesnesiz ve savunma eksiği ile yakalayıp tek atacağın yerde bu damageleri atarak sevinçten oynayacak kadar kendini geliştirmiş gözükmektesin Bi ara sana eğitim vereyim zira öğrenecek çok şeylerin var eksiklerin çok fazla iyi forumlar dilerim.

işin açığı yazdıkların mantığa aykırı geldiği için pek detaylı okumuyordum insanları bilgilendirmek için yazmıştım yanlış anlama ayrıca okumuş insan olduğunu söylemiştin ama daha kullandığın kelimenin anlamını bile bilmiyorsun itham kelimesi ben suçlayarak yazı yazmadim dikkat ettiysen ve senin okumuş bir cahil olduğunu düşünüyorum Allah yardimcin olsun isin zor lakin ben senin en fazla kişisel gelişim konusunda yardımcı olabilrm discord üzerinden özelden pm atman yeterlidir iyi forumlar dilerim.

oyunda anlık can yükleyen tüm nesnelerin görüntü efekti aynı tanımlanmış durumdadır narsuyu yöng yaşam ve şeftali şarabı bu nesneler hep aynı efekt ile uygulanır çünkü can ekleme biçimleri aynı sadece miktarları farklıdır birisi 100 birisi 800 birisi 1000 yada 1200 yaşam ise eksik canınızı tamamen yeniler.

kişisel yorumuma gelirsek ws de POT AÇIK atılan bir savaşta her şey serbesttir diye düşünüyorum yaşamda bir çeşit can basma eşyası yöng suyu minik yaşam demek aslında mantık çerçevesinde o yüzden pot açık yapılan bir düelloda her şey basılabilir diye düşünüyorum basmayan tarafın ya oyun bilgisi zayıftır yada basabilecek bütçesi yoktur iyi forumlar :)

Not : kısa bilgidir

arkadaşın psikolojik problemleri bulunmaktadır boş ve kuru kafadan çıkan gereksiz ve anlam niteliği olmayan sözlerdir lütfen dikkate almayınız herkese iyi forumlar dilerim :)

tekrar söylüyorum artık sana ciddi anlamda cevap vermeyeceğim aramızda gerçekten çok fazla fark var benden daha eski olabilirsin lakin şuanda Her anlamda senden daha önde olduğumu gösterebiliyorum seninle tartışmak beni sadece küçültür dediğim gibi önce yohara seviyeni 20 yap güzel çift taşlı oranları yüksek bir Güç eldiven yaptıktan sonra gnollda Hem slot kesip hemde savaşabileceğin duruma geldiğinde seni ciddiye alacağım bu bahsettiğim seviyelere erişene kadar sana verebileceğim tek cevap haklısın olacaktır.

Ayrıca Hatırlarsan sana Kara ejder setine Vs teklifi etmiştim 9 avans verecektim 10 da bitecekti ve sen geri vites atmıştın ogünden beri artık seni ciddiye almama kararı vermiştim ama yine zorladın beni eğer seni birgün ciddiye alıp cevap vermemi istiyorsan yohara seviyeni önce geliştir ve karşıma çık belki senin adına ciddi bir cevap veririm İyi forumlar dilerim.

papağan gibi aynı şeyleri anlatıp yazacağına millete ders vermeye çalışacağına kendi karakterimin hasarlarını nasıl yükselte bilirim onu düşün Zira attığın bu gülünç rakamları unutmuş olman gerek hatırlatırım ve ayrıca skil buglarının açılması sonrasında attığın hasarlar :)

Snefru Olağanüstü Damageler

Ayrıca Zırhımda yelpaze savunması olmadığı halde atıtığın bu damageler utanç verici Bir durum olduğundan oyun tarzı stratejini baştan aşşağı gözden geçirmen gerekmektedir. umarım bu çok bilgili olduğunu sanan ukala arkadaşımız kendini bir an önce geliştirir ve attığı bu sayıları yükseltebilir. Arkadaşlarım ciddiye alınacak bir yazısı yoktur görünen budur ve aşikardır yazdığı yazılar boş ve kuru bir kafadan çıkan anlamsız ve gereksiz yazılardır.

@MrCrassus hocam adnan gibi birisi var mı ben de spoke gibi olmak istiyorum. Baksanıza efendi falan yazmış çok üst mertebede birisi öyle diyince bir gücendim alındım... Sallayacak bir şey bulamadı abi kardeş oyun oynamamıza sallıyor şimdide. E öğret sen de oğluna sen yokken o oynasın ama fısıltı blokla mazallah laf falan derler küçük yaşta sen gibi olmasın ya da bloklama bakarsın ansızın onunda mesajlarını kanıt niteliğinde atarız inkara başlar...

zehir olacak event var kardeşim cari kasmam lazim ortayı bulalım dediğinde carin kesildimi ayrıca bu iddialarınizi kanitlayabilecek delilleriniz yoksa konusmamanizi tavsiye ederim, forumda yazarm birsey olmaz gibi düşüncedesin haklarımı arayip destek isteyeceğim bakalım bu söylediklerinizi nasil dogrulayacaksiniz.

eee çok akıllı kardeşim videolarla kanıt sunmaya çalışıyorsun daha önce zaten o loncadaydim kendim ciktm birdaha girmek istesem bile bir niyetim olmazmiydi buradaki en büyük problem benim tekrar seve seve isteyerek o loncaya gelebileceğime inanmış olmanız :D :D nekadar safsiniz hicbirzaman beni cozemeyeceksiniz oyun hayatınız boyunca herzaman bu şekilde oyunlar oynayacagim sizinle birde crassus sessiz sakin eskisi gibi oyununu oynamani tavsiye ederim zira bu olaylar daha öncede soylemistm seni aşar sana göre değil yani .

@SpOkE Çar kasıyon diye nasılda kuzu kuzusun...

cari iki kişi oynuyorsunuz kimin yazı yazdığı belli değil seni birdaha uyarmam efendi gibi oyununu oyna bana yazı yazmayida bırak senin car kastigin zamanlarida biliyoruz ozaman neden bu şekilde konuşmuyordun neyse seninle tartışmak istemiyorum umarım seninle son konusmam olur iyi forumlar.

Bütün oyun hayatını Video alarak geçirip karşı rakiplerini hazırlıksız yakalayıp attığın yüksek damageler ile bu şekilde parça parça bölüp paylaşman gerçekten takdir edilebilecek bir durumdur fazla emek göstermişssin iyi forumlar.