dedpool2 tarafından yazılan gönderiler

banlamazlar ve doğrusu da ejder deneyerek ss al bida kardeşim ve kendin kullandığını itiraf ediyorsun sen kesin ban yiceksin birazdan :D

yani :) önce itiraf ediyorsun felan yazıyorsun durduk yere sonra açıklama yapıoyurm bu çıkarımının manasız olduğu hakkında ama haklısın gerk yok demi cevap vermeye neyse iyi forumlar :)

banlarlar yada banlamazlar bilemem burda açık net göstermişim. Ha hile kullanmadım bilgi nerden geliyor diyorsan bu hileler 10 15 senelik hileler bilmem anlata bildimmi :) uyanıklığa gerk yk yani. varsayımına bakarsak cheatin oyunu hızlandırdıgı bilgisini bilmemde ban sebebi neyse senin geliş amacın biraz farklı sanki ama işte :whistling: :D

eyw denenerek banlatılır da cheat acınca yürüyünce oyn attıyor bu bi gerçek bende bunu kullandım.Ejder almaya calısırken banlatmaya gelirsek adamlar cheati küçük ayarlarda açıyor ispatlayamazsın yada senden hızlıdır der konu kapanır ama aynı adama 3 defa vurunca oyundan atıyorsa buna ne denir https://www.youtube.com/watch?v=TtnCkOw_nnM&feature=youtu.be şuna bakabilrsin bu adamın 2 videosunu attım hadi 1. tesadüf oyn attı hehe inandık ya 2.ci 3. videoda pcde duruyor hile oldugunu anlamamak için hiçbir sebep yok.

şimdi canım sen muhtemlen bunlardan birisi yada bunlar gibi kullannanlardan birisin 2.si PuMaRoMa beni kestigi an oyndan düşüor ? neden çıkış atması imkansız ch imkansız ejdere girmemiş yani cheat hareket ettigi için düşüyor yani vurdugu an düşüor bu 1.

2. olarak ejder deneyerek de yaparım ama belli ettirmeden kullanıyorlar asıl öyle kesin kanıt olmaz full ayar açmadıklarca :thumbup: hele hele 2 3 saniye önce girmesini istiyorsun bundan daha komik bişey yok en yavaş adamdan dahi 3 saniye önce hileyle giremez ejder dedigin saliselik iştir bilme :D m anlatabildimmi :)

cheat kullanımı mavi ejder videonun 32. saniyesinden sonranı izleyin PuMaRoMa cheat açmıs vurunca hareket ediyor dc yiyor. ejdere girdi felan diyemez çünkü ejdere girende kadrajda adam ısınlanıor bu hala normal yerinde 1 2 saniye sonra dc yiyor