global46 tarafından yazılan gönderiler

eyw denenerek banlatılır da cheat acınca yürüyünce oyn attıyor bu bi gerçek bende bunu kullandım.Ejder almaya calısırken banlatmaya gelirsek adamlar cheati küçük ayarlarda açıyor ispatlayamazsın yada senden hızlıdır der konu kapanır ama aynı adama 3 defa vurunca oyundan atıyorsa buna ne denir https://www.youtube.com/watch?v=TtnCkOw_nnM&feature=youtu.be şuna bakabilrsin bu adamın 2 videosunu attım hadi 1. tesadüf oyn attı hehe inandık ya 2.ci 3. videoda pcde duruyor hile oldugunu anlamamak için hiçbir sebep yok.

bende kullandım demen yeterli gerekli işlemi bizzat nickin üzerinden yaparlar zaten iyi forumlar.

cheat kullanımı mavi ejder videonun 32. saniyesinden sonranı izleyin PuMaRoMa cheat açmıs vurunca hareket ediyor dc yiyor. ejdere girdi felan diyemez çünkü ejdere girende kadrajda adam ısınlanıor bu hala normal yerinde 1 2 saniye sonra dc yiyor

7 Yyıldır ejder yapıyorum ilk defa böyle saçma bi ss görüyorum deneyerek ss alıınır forumda kaydım 4 gündür var :) ve ejder hileleri ejder almaya çalışılırken çekilir kanalımda birsürü video bulabilirsin bende çoğunu banlattım böle banlamazlar ki doğru olanda bu

ve PuMaRoMa seni kesiyo orda cheat kullanan adam adama vuramaz :D ve ek olarak ejder bot hile videosu öyle çekilmez ejder almayı deneyeceksin ve videoda senden en az 2 3 saniye erken girilmesi gerek yani geçersiz video