Gökhan tarafından yazılan gönderiler

neyse buraya sadece yetkılı arkadasalr yazı yazabılır konuyu dagıtmanın mantıgı yok sızınle olursa bır gun dc de konusalım seversın sen kactım ben.

Canım (sg) kufur degıl ya sen yanlıs anlamıssın :)
    Kufur
    ben bu konuyu actım gm ler kufur olmadıgını soyledıler cezai işlem uygulamadılar mlsf.
    oyunda goruselım ara ara gel ha fatıhı davutuda getır.

Sen mılletın seyıyle her seye atlama yonetıcıler gereklı ıslemı yapr merak etme fatıh kaybol bu konudan.

Fatihin denen bu adam kendısını devamlı kestıgım ıcın elınden bırsey gelmıyor boyle ıftıralar atıp duruyor daha oncedende uyarsıı var bu adamın gereklı cezai işlemi uygularsanız cok sevınırım eger en ufak bı kanııt varsa vıdeo ıle gelsın tum ıtemelrımı sılıcem 40 parca kara ejder ıtemım var.

Videodakı arkadası 10 sanıye once ordan gecmeme ragmen gormedım sanırsam benım geldıgımı gorup oldu duvarın ıcınde gezıyor adam buyuk olasılıkla 3. partı yazılım olabılır konunun detaylı bır sekılde arastırılmasını ıstıyorum bu sahısların daha onceden de 3.p art yazılımında ban yemıs olan varları var huylu huyundan vazgecmez dıkkatlıce ıncelersenız sevırım.

bu vıdeo arkadasların daha oncedne ban yemıs oladugu vıdeoları
    bu vıdeoda benı goruo duvarın ıcınde oldugu vıdeo olayın ıncelenemsını sıtıyorum kg ıyı forumlar

Adamı kesmek ıcın kovaladıgımız ıcın genelden boyle ımalı sozler kullanıyor gerekenın yapılmasını rıca edıyorum bu adamın daha oncelerıde uyarıalrı var gereklı cezai işlemin uygulanmasını ıstıyorum.

Bu adam devamlı boyle kufur mu edecek baska bı arkadas daha vıdeosunu attı bı bakarsanız sevınıırm saatler farklı

Sana o videonun tamamını atım mı ilk mesajı kim atmış kim kimi kışkırtıyor adam video almak için herşeyi yaptı olayı hiçbir zaman tek taraflı düşünme kafanı kullan biraz bu arada spoke sana item mı verdi la gelip onu savunuyon

Fatih derin sulardasin haberin olsun bogulursun oyunda o kadar ezdim seni ayak altından cekil milletin avukatliginami başladın 2-3 aylık video üstünden ahkam kesiyosun videonun sahibi buraya bişey yazsın erkekse.

Bız bu oyunda ıftıra yemek ıcın oynamıyorz bu gıbı ınsanalra gerekenı yaparsanız sevırınım artık boyle iftıralardan gına geldım dıyorum kı adam elınde vıdeo varsa at bakayım adam vıdeo ffela natmıyor gerek yapılırsa sevınırım yoksa bu gudusat ıyı degıl kolay gelsın.

O nasıl vs ya harbıden bınekle dogmussun sen 2 tarafıda tebrık etmeye gerek 2 nızde oyunda baya ıyı tanınıyorsunuz :P