Dementor tarafından yazılan gönderiler

Oyun içerisinde bir arkadaşla sohbet ederken full + full olduğunu, itemlerinin benden iyi olduğunu ve agileyi solo kesemediğini dolayısıyla benimde agileyi solo kesebileceğimi iddaa etti. Arkadaşa agile ile ilgili püf noktalarından bahsetsemde nafile, kendisini inandıramadım. Kendisi ile agile girecektik ancak nasip olmadı bende video alarak yaşadığım bir agile tecrübemi siz değerli forum üyeleriyle paylaşmak istedim. Saygılarımla...
    .
    .

-BluePhoenix - Mordor Solo Agile Kesimi...

Bununla ilgili bildirimde bulundum. Yaratıkları öldür görevinden %15 atak geliyor ancak öldüğün zaman Baek-go'ya gidip biyoloğun etkisiz reçeteleri dediğin zaman etkiyi geri alamıyorsun yani öldüğünde gidiyor. Ancak boya görevinde verilen %15 canavar öldüğünde gitmesine karşın etkisiz reçeteler dediğin zaman geri geliyor. Atilla Bey Yaratıkları Öldür 1 görevini ve diğer bugda olan görevlerin gelecek güncellemede düzeltileceğini söyledi. Umarım düzeltilebilir çünkü %15 atak gerçekten önemli bir etki.

Öncelikle konu başlığı için teşekkür ederim uzun zamandır bildirmek istediğim bir konuya değinmek istiyorum. Önceki güncellemede 12 karakterle girilen zodyak tapınağı 2 karaktere düşürüldü. 12 karakter gerçekten fazla olabilir ancak aynı şekilde 2 karakterde çok az. En azından bu sayıya denge getirilmesini istiyoruz çünkü aragonit item yapmak şuan bir kavansit item dönüşümünden belki daha zor hale geldi. Atilla Bey, zodyak tapınağında sistemi elverişli olan arkadaşların oyun açığı kullanmayacak şekilde 12 karakterle dahi girebileceğini söyledi. Zodyak tapınağına girişteki karakter sayısı ile ilgili bir düzenleme yapılırsa çok seviniriz. Saygılarımla .

Herkese iyi sabahlar.Forumda ilk konumu açmak istedim çünkü ben ve aynı sorunu yaşayan birçok arkadaş ile gerçekten artık sabrımız kalmadı.Kızıl sonunda lonca arkadaşımı rahatsız eden bir arkadaşı uyardıktan sonra kestim ve hakaret ederek burada bekle dedi. Çağırdığı arkadaş ile düello attık ve farm karakterim ile hidra önüne gittim. Hidra önünde olduğumu öğrenen arkadaş geldi ve 1 dakikadan az süre varken farmlık karakterimi ve çevremdeki farmlık karakterleri keserek 10 saniye kala gitti. Video aldığımı ve 1 dakika kala hidra önü kesmenin ban sebebi olduğunu söylediğimde arkadaş her yerde beni kesebileceğini ayrıca Youtuber olduğunu ve videoyu attığımda link atmamı, takipçilerini yönlendireceğini söyleyerek kendince dalga geçti. Ben videoyu yüklerken loncamdaki farmlık hesapları kesmeye devam etti. 2. videoyu almak için gidip ''1 dakika kala kesmek ban sebebi değil diyordun'' dediğimde sen bana küfür ettin gibi iftira atarak sağolsun kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Oyundaki rekabeti düşürmemek için hidra önü adam kesmeyi değil , son 1 dakika kala hidra önü adam kesmenin ban sebebi olduğunu Atilla Bey defalarca söyledi. Ancak bu durumu halen ciddiye almayan arkadaşlar var. Konu ile ilgili videoyu buraya bırakıyorum. Saygılarımla...

-1 Dakika Kala Hidra Önü Adam Kesme...