SonFeDai tarafından yazılan gönderiler

GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE YEŞİL POT KRİTİK DELİCİ MARKA BASILAMAMIŞTIR SOL ÜSTTEN BELLİ OLUYOR ZATEN STR ŞEBNEMİ BİLE BASILAMDAN 5.5K DÜZ YİYEN KARAKTERLERE SESLENİYORUM ÜZERİMİZDEN PRİM YAPMAYA ÇALIŞMAYIN ÜZÜLÜRSÜNÜZ :D

Herkezin derdi ben olduğuma göre birşeyleri başarmış oluyorum bu konuda çok mutluyum savaşta savaşçı savunması olamamsına rağmen o damageler senin için zirve sayılabilir :)))) herzaman diyorum burdada diyorum burda boş yapmaya gerek yok isteğin zaman gel 1-1 atalım burda 2 dklık bi savaş kesitini koyup krallığı oynamak boş ha kral diyorumda sevin diye forumda 75 lwl lycanla 1-1 wsde bile içtiğin yaşamlar göz önünde . Lis dene arakdaşın attığı videodada içtiğiniz yaşamlar görünmekte o kadar boş yapıyorsunuz ki bıktım yüreği yetene 1-1 hodrimeydan başka söze gerek yok iyi forumlar :D

Müdür herzaman ki gibi boşluğu üstünde orda 1-1 yazdığım halde gelmedin 2-1 e kabulüm dedim yine gelmedin her sarıya indiğinde ağzında kurtlar vadisinden bir iki söz komik çocuksun valla bu karantina günlerinde bizi güldürdüğün için teşekkür ederim iyi forumlar :)

Erebor sunucusunun en büyük problemi piyasa kesnlikle . bu piyasanın neden uçtuğunu sorguluyacak olursak görüşlerimi belirteyim , +200 buz tılsımını bulan hidra yapmaya koşuyor herkez bi hidracı bi yılıcı olmuş ee hidra keserek mi kavansit çevrilir item yapılır bir itemin fiaytı yüksek ise talep fazla ürün azdır . herkezin bir hazıra konma amacı var eğer herkez bir nebzede olsa hidra kesmek yerine item üretseydi bugün bir kavansit item 200k olmazdı . ve inanın bir kavansiti ürettiğim gibi 200k ya alıcısı çıkıyor korkunç bi durum piyasanın düzelmesi için item üretebilirz teşekkürler. -- Diğer bir önerim ise etklik ile piyasadan won silinmesidir bu gelen bir anahtar vardı içinde bineklerin olduğu o tarzda bir etliknliğin belirli bir süre oyunda aktif olduktan sonra piyasadan won silineceği ve piyasanın bir nebzede düzeleceğini inanıyorum.