DangerXpreSs tarafından yazılan gönderiler

Yaptığınız boşa cevap vermek gereği duymamıştım çünkü. Boş yapıyorsunuz yapmayın. Zorunuza giden şey o kişin çarının şuanda sizinkinden çok daha iyi olması burası kesin de.Nesne markete girip ep çekerek siz de yapabilirsiniz.Boş yapmayın icraat yapın son yorumum.

Bahsi geçen oyuncunun: yönetim ekibi ve Atilla ' ile arasının iyi olduğunu banlarlar ise gör bak neler yapıyorum dediği
    vede oyun hesabını satma çabasına girdiği ortadadır. ' Bu arkadaş ki 1-2 günde oyuna 7-8 binlira yatırıp charını neden satmaya çabaladığını anlamış değilim. Yönetime atılmış oyuncu ile samimiyet ilişkisi ve banlanacağı takdirde oyunun akıbetini bozacak kozları olduğunu iddaa etmesi açıklama gerekliliğini doğurmuştur

Attığınız ss de kişinin kavansit setim var yazdığını görüyorum kara ejder itemlerinden bahsedilmemiş çünkü o sırada yok. Bu konuşma yapılalı 1 hafta olmuş yani bu konuşmadan sonra ep çekilip yapılmış bu itemler. Zaten karakterini satacağını yazmamış sadece ne kadar edeceğini merak etmiş ve sormuş. Siz 3-5 kişi aranızda anlaşıp da biraz baskı ve ısrar ile bir şeyler yapabileceğinizi sandınız herhalde bunu size düşündüren nedir anlamadım ama yaptığınız şey saçma. Bir açıklama yapılması gerekiyor yazmışsınız kimse bir açıklama yapmak zorunda değil çünkü illegal bir durum ortada yok. Kimse bu zamana kadar size üzerinizdeki itemleri nasıl yaptığınızı ve kanıt göstermeniz gerektiğini söylemedi yani sizinde buna hakkınız yok. Bu arada arkadaş ss de yönetim ile yakın olduğunu yazmış bu tür söylemleri bu zamana kadar çok fazla gördük ve duyduk bunu bu kadar ciddiye alıp büyütmenize de gerek yok.

Hiç kimse oyun içerisinde yaptıklarını hiç kimseye kanıtlamak zorunda değil beyler. Bu oyunu herkes farm yaparak oynamak zorunda değil herkes ep çekerek yapabilir bu itemleri imkansız bir şey yok. Siz yaptığınız her şeyi foruma mı atıyorsunuz kanıtlamak için :)

Danger herkese meydan okuyodu 1 hafta önce kralı gelsin diyodu şimdi ws teklifini kabul etmiyo biraz garip:)

Teklifim hala geçerli bizim aramızdaki muhabbet sizi ilgilendirmiyor bu lonca arasında dış kapının dış mandalları yorum yapmasın :)

Gel kocum ful savken ws atalım yani yiyorsa paşalığın bana geçmez. SANA TÜM FORUM KARŞISINDA WS TEKLİF EDİYORUM DANGEREXPERS

Yer ve zaman söyle petimi yollayayım sonucu buraya yazarsınız..

Serverın en iyi şamanı, surası, savaşçısı ve kurtu :love: Hala eksiklerin olduğunu düşününce attığın damage ler çok yüksek kesinlikle düşmanın olmak istemezdim :P Videoyu da çok hızlı bir şekilde editleyip yüklediğin için ayrıca tebrik ediyorum ellerine sağlık. Rakip arkadaşlara da teşekkür ederiz bu eğlenceli savaş için. ^^

Bonom çorom omok çoro 1 koroş bolo yotormodom. Marifet sanki allahın kekosu benim gibi oyuna para yatıranlar olmasa oynayacak server bulamazsınız kimse babasının hayrına sunucu açmıyor bilmem anlatabildim mi. Bu arada sen benim petimle vs atabilirsin ancak benimle vs atabilmeyi hayal felan etme. Bu arada itemlerini sattığını duydum ben gelmeden kaç sana tavsiyem.

Atamadığım bir sürü daha oyuncu var. Merak etmeyin sizede sıra gelecek.

Hiç haz etmiyorum senden ben erebor bırakmadan öncede böyle boş konuşurdun hala da boş konuşuyorsun. Ben erebor bırakmadan önce siz ikiniz arkadaşınız bu arada...

Sunucunun tartışmasız en iyi şamanı ;) Kendini şaman sanan bazıları m2 de buff verirse daha faydalı olabilir.

İyimser bir insan geçmişin pişmanlığı ve geleceğin endişesi ile yaşamaz . Senin ismini kullandığımı mı gördün üstüne alındın, komik . Benim amacım serverin sorunları iken senin aklın rekabetde de , rakip görmüyorum. İyi oyunlar.

Aklım tabiki rekabette sizinde öyle olmalı bence ^^