ergungunes tarafından yazılan gönderiler

Herşeyi kendim yapmaya çalışıyorum zaten, ama bu servetin saçma olmadığı anlamına gelmez bugün 1000 küsur metin taşı sandığı açıyorum içinden çıkan çor sayısı 180 küsur gibi komik bir rakam, yine aynı şekilde yaklaşık 1000 küsur yükseltme sandığı açtım içinden çıkan başlangıç el kitabı +sız sadece (1) hadi 180 coru sattım etti 45-50 won sıradan bir efsunsuz item 50-60 won kendim basayım desem en gereksiz şeyler çıkıyor kutulardan, karantina günlerinde canım sıkıldığı için oynuyorum sadece.

Öncelikle merhaba, yaklaşık 1 haftadır rohan2 oynamaktayım servere başlarken bize 1lv iç itemler vs veriliyor ne levelimiz arttıkça olanak sağlanmıyor tr hesabı bir pvp, 95 seviyeyim hâlâ iç itemlerimden 1lv olan var bosslar slotlar çok vuruyor diyorlar yanlış bu doğru olan itemsiz olmanız. Buff saçmalığı var 2-3wona buff satıyorlar efsuna kadar kendin düşüyorsun + basmadan tut efsuna saçma bir sistem tr oynayın daha iyi ve şöyle bir durum var nedense +90levelden sonra sürgünde daha çok exp geliyor mapta daha çok gelmesi gerekirken