sikayetimvar tarafından yazılan gönderiler

Sürekli ailevi hakaretlerde bulunan ve durmadan oyuncuların güvenini kazanıp itemlerini çalan AzeriTR adlı şahıs yine ailevi hakaretlerde bulunmuştur, daha önce gm ler tarafından da uyarıldığı halde hala küfre devam etmektedir.
    daha önce uyarı almıştı bu sefer umarım hakettiği cezayı alır.

bu da yeni videosu ticaret dolandırıcılığı yaparken, hırsız olduğunun da kanıtı sayılabilir bence 500k dan fazla item çaldığını tüm sw biliyo zaten ama hala rahat rahat gezebiliyor..

Adı sürekli hırsızlıkla, ailevi değerlere hakaretlerle ve yalanlarla anılan AzeriTR ( eski adı SwetBLeuDewL ) videoda 2k olarak anlaşılan iteme başta 2 tane 999w koyup sonra bu safirde ninja mı vardı sanki vs. diyerek ticaret camını kapattı daha sonra 2 tane 99w koyarak beni dolandırmaya çalıştı. Bunu sadece 2k için yapan adam! daha neler yapar siz düşünün. Benim bildiğim sadece bir kişiden 500k bir kişiden 100k değerinde item dün de bir kişiden 70k değerinde item çalmış. İnsanların güvenip vermesi veya onun çeşitli dolandırıcılık taktikleriyle yapması bence bişey değiştirmemeli, böylelerinin sw de barınmaması tüm hesaplarının süresiz banlanması gerektiğini düşünüyorum. Daha önce de bu kişi için forumda konu oluşturmuştum Ailevi değerlere hakaret fakat işlem yapılmadı. Umarım hakettiği cezayı bulur

Bu arkadaş zaten hırsızlıkla daha önce 500k değerinde item çaldığı bilinen bi arkadaş, bu yaptıkları yetmezmiş gibi oyunda sürekli küfür ile konuşuyor ailevi dini değerlere hakaret ediyor. Artık gereğinin yapılmazını rica ediyorum umarım yardımcı olursunuz çünkü bu arkadaş sürekli böyle ve biz bıktık artık kendi çarından küfrettiği yetmiyormuş gibi yan çarlarından da küfrediyor.