RoweN tarafından yazılan gönderiler

Devran Kardeşim Ben sadece Şüphelendiğim için Video Alıp attım Nefrite girersen eğer Hile ile metin kesen o kadar cok karakter var ki sende beni anlarsın.Emeğinle Kesiyorsundur eywallah Ellerine Kollarına sağlık ben sadece üstüme düşeni yaptım.

Bildiğimiz Üzere Zodyak Tapınağına girişi Sınırlandırılmış durumda..
    Bu Şekilde Bu piyasayı acayip bir şekilde etkileme yapıyor nasıl oluyor derseniz Bizim şu an karakterlerimiz Dizili durumda ve rahat bir şekilde cıkıyoruz sonrasında bunu 1k'dan pazara açarız bunda bir sıkıntı yok 2 3 gün almazlar sonra almaya devam ederler cünkü aragonit malzemelri bunun içerisinde bunun bu şekilde yapılması gidişatı biraz zora sokuyor örneğin dha gelişim aşamasını tamamlayamamış arkadaşlarımız günlerce aragonit yapmak için uğraşmaya başlayacaklar aragonit yapımı bu kadar zora bindiği zaman aragonit silahların fiyatları git gide uçacak gibi geliyor.Bununla ilgili tekrar bi gözlem yapıp bunu tekrar bi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.Benim bu söylediklerim bir oyuncu gözünden piyasa hakkında yorumlamam kesinlikle işinize karışmak gibi birşey haddime değil benimkisi sadece bi öneri.. :)