oWn tarafından yazılan gönderiler

+10K sandık açtık biz zamanında 4,5 sefer. Yeni değilsin sen , şşş çaktırma neyse :))

Video al dostum. Elinde bir kanıt olması gerekiyor. Bot kullanan şahsın ban yemesini istiyorsan da ismini ,levelini vs açık bir şekilde kaydetmelisin. 30-40sn lik video yeterli olacaktır. Ondan sonra GM'ler gerekli incelemeyi yaparak cezai işlemi uygularlar. Fakat buraya bot var diyerek hiçbir şey elde edemezsin :)).

Ekran kartı var mı kank pc de :) . Ben ekran kartsız oynuyordum bir ara , o bazı görüntülde kayma olmuş (ch ler vs) . Aynısı bende de oluyordu .s :D.

Madem elinde böyle ifşalar var , neden 28 kişilik loncayı bu serverde oynatıyorsun ? Madem gm ler hesapları banlayıp itemlerini satıyor , neden oynuyorsunuz abi ? Adamlar sizi zorla mı oynatıyor ? Zorla mı sokuldunuz bu servere ?. Ben anlamıyorum sizin gibi insanları. Hangi pvp server kapanmıyor , hataları olmuyor . Eğer varsa öyle bir yer , GİDİN! Bu tür söylemleri ; küfür edip ban yiyenlerden , bot kullanıp ban yiyenlerden her gün duyuyoruz zaten :)). Loncan madem senin tek bir sözünle böyle bir servere (sizin düşüncenizde ki server) emek vermeyi sürdürüyor , onlara ağızlarını kapatmalarını da söylemen gerekirdi . Bu sadece bir oyun ,girer eğlenir çıkarsın. Fakat siz öyle bir tavır sergiliyorsunuz ki , sanki oyun dışı ticaret yaparak , evininin geçimini sağlıyor gibisiniz ;). Rohan2 yi sadece eğlenmek için oynayan insanların çoğu , oyun hata verdiğinde nedenini öğrenir ve hatanın düzelmesini bekler . Fakat başka amaçları olan insanlar , amaçlarını elde edemeyeceklerini öğrendiklerinde karalamaya , hakaret etmeye , AĞLAMAYA başlar :)). Biz hataların düzelmesini bekleyeceğiz. Başka amaçları , hedefleri olan insanlar ; amaçlarını ve hedeflerini başka serverlerde kovalamaya çalışırsa OWN Ailesi olarak memnun olacağız :)).

Herkese iyi eğlenceler...

Mert abi bundan sonra gönül rahatlığıyla maden kazabileceksin :D biz de ettiğin küfürleri duymamış oluruz en azından dfıgeklgödf