Meliodas tarafından yazılan gönderiler

Sürekli karakterimde biyologların silindiğini görüyorum beak go dan sürekli etkisiz reçeteler şeçeneğini almaktayım ama ışınlanınca veya karakter atınca yada oyuna girip çıktığımda etkilerin gittiğini görüyorum bu konu hakkında herhangi bir şey yapabilir misiniz

Benim elimde olanlar ss biz dost dediğimiz kişilerin kuyularını kazmayız senin gibi yani tek yediğin ve beni hiç bir 1v1 vs de kesemediğin içi kudurmaya devam et karşim

Bir hata oldu :) lonca savaşlarında kesilip düşman edilen bir arkadaştı ama eski arkadaş.

Kardeşim arada bir dışarı çık çıkamıyorsan camdan bari nefes al senin iyiliğin için söylüyorum oksijensizlikten beyin hücrelerin harap olmuş

Konumun altına keşke polemik yerine video hakkında yorumda bulunsaydınız sizi böyle bilmezdim.Teşekkür ederim böyle bir şey yaptığınız için. Savaşmak istememiz neden erebor halkını bunldar sinirlendirdi ben anlamadım ben ep çekip yeni iç item dönüşümlerni yapan bile var mordorda.Birleşim olduğunda kesiliriz veya kesiliriz oyun bu yeterki savaş olsun :thumbup: İlk başta dediklerimde hala haklıyım. :thumbdown:

Savaş oyunu zaten illaki savaş olacak ama benim sinirimi bozan nokta erebor buna hazır mı gibi tabirler kullanması yani kimse kimseyi küçümseyemez birleştiği zaman savaşını da yaparsın muhabbetini de edersin sadece bazı kendini bilmezler ortalık karıştırıyor benim sinirimi bozan nokta bu sadece yoksa benim birşey dediğim yok

Erebor hazır mı buna :(

Sen hiç erebora gelip baktın mı bilmiyorum ama daha karşılaştırdığın 1. server ile 2. server arasında dağlar kadar fark var biri 3. senesinde diğeri ise daha taze dönüşümlü itemlerinin efsunları bile neredeyse full olmayanlar var ve benim anlamadığım erebor ile bir alıp veremediğin bir husumet mi var çekemiyor musun çok merak ediyorum burda böyle atıp tutanları sırf sizin için iple çekiyorum birleşmesini bakalım kim hazır kim hazır değil Lelouclh ağır gelirse 4 tane daha karakterim var full seç beğen onla atalım burda boş konuşmayla anlaşılmıyor kimin hazır olup olmadığı o yüzden birleştiği zaman karışımıza çıkarsın ve şunu da unutma bizim hazır olup olmadığımıza da senin karakterin beli eder başkasının karakteri değil başka bir tabiri de var da şuan buraya yazamıyorum eğer o kadar güveniyorsan kendi çarın ile her türlü vs ye beklerim ve benim ki dost amaçlı vs biz o kadar yabani değiliz

Bu oyun her iki tarafla birlikte güzel.
    Video herhangi bir art niyet gütmeden, yüzlerde tebessüm oluşturması amacıyla yapılmıştır.
    Her iki tarafında emeğine sağlık, teşekkürler.

Dr.Disrespect

Zevk alarak izledim videonu kardeşim tebrik ederim başarılarının devamını dilerim :)

Erebor oyuncularına bu kadar düşmanlık besliyorsanız neden mordor da oynuyorsunuz biz hatıra veya oyun sorunları konuşurken hep bu şekilde kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Bu durum da birkaç cümle daha yazarım da burası bunun yeri değil.
    Ne demiş büyük üstad ' Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem'
    -Serdar Ortaç
    İşte olay bu :) Alakaya maydanoz.

Dursun gardaşım sen rahat ol onların düşmanlıkları birleşene kadar ve hakikaten çok merak ettim çarlarını sonuçta 3 yıldır açık olan sunucu ki oyuncular biziz