Meliodas tarafından yazılan gönderiler

evet gel gelelim bizim konuya 1. seni niye banlıyamazlar seni banlarlarsa döküleceğin ne olur sen kimsin 2 nokta yönetim ekibi ile aranda ne var 3 gelelim çarını satma konusunu da arada gözümden kaçmadı değil 8 9 bin tl yatırıp geri bunu satmayı düşünüyor bu hiç mantıklı değil 4 seçenek atilla beyle çok yakın olduğun ağıma * edecekgibi bir tabirle konuşman belli oluyor yani sürekli konuştuğun birimi

O zaman verelim ayarı yansın bu forum demi atilla beyle aranızın iyi olduğu çarınızı satma planlarınızı felan ss lerini atayım belki onu kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz

Ben o yorumumu yayıncıların verdikleri emeklerin karşılığının çok az olduğunu düşündüğüm için yazmıştım benim buradan gelecek olan epe zaten ihtiyacım yok maddi durumum iyi..Mimarım uluslararası bir firmada..Benim zırhım ve silahim +15 evet ama onun haricinde iç itemlerim yeni dönüşüldü + basmaya çalışıyorum.Onlarıda bugün veya yarın halledecceğim :) :) :) .Karalama kampanyalarını nerden başlatıcağınız iyi seçmeniz ve saygı çerçevesinde oyun oynamak dileğiyle.. :) Son yorumumdur.

Akıl var mantık kim neyin ne olduğunu az buçuk anladı zaten anormal birşey olmasa oyuna her giren kişi seni bana söylüyor reis nasıl yapar diye bilmediğim için birşey söyleyemiyorum acaba rica etsem kart bilgilerinizden oyuna yatırılan paraları bir ss alıp img ye yükleyip buraya atıp herkesin sesini kesebilirsiniz yada gerekli açıklamayı bu sabırsızlıkla sesi çıkamayan arkadaşlara yapabilirsin sonuçta bu senin gibi doğru yoldan şaşmayan biri için gayet basit ve kolay olur açıklama olur

Gardaşım daha öğrenmemişsin bu +15 ler sohan dağından metinden atıyor Allah Allah neyini anlamıyorsun

Zaten bu droplar bir bize kapalı gardaşım öyle birşey varsa bizde yapalım işte öğrenmek için hangi metinden düşerken video çekseydi bizde öğrenirdik

Benim tek anlamadığım konu şudur burda yayıncıya 200 ep diye ağlayan kişinin bir gün içinde +15 el +15 zırh +15 içleri +250 aura yapıp bütün skilerinin s lemesidir yani ben sanmıyorum ki bir günde buraya gelip 8 9 bin tl para basacağını keşke herşeyi video çekerken bunları da nasıl bulup yaptığını da çekseydin de yeni oyuncularımız da öğrenseydi

Birlesme değil knka sıkıntı oyunda yönetici adam adres veren adama bişey demiyor ona cevap verene adama koçum diye hitap ediyor küfürlü konuşmak yasak diyosunuz bin kişinin okuyacağı mesajda oyuncuna koçum diyosun

Kanka mesajlar düzenlenmiş olduğundan ben göremedim ister yönetici istediği tarafı tutsun hiç sıkıntı değil şuan ki temennim serverin birleşmesi ondan sonra bu foruma gelip alayına mermi atanları görecem bunların mermisi ters dönmüş haberleri yok

Erebor ve mordor hakkında;
    Elbette oyununuza toz kondurmayacaksınız ama oyunun oyuncusunun azaldığını bizler fark ediyoruz, bu şekilde de her geçen gün azalmakta biz ne kadar birleşme istesek de bunlar hakkında siz neler planlıyorsunuz ve düşünceleriniz nelerdir biz oyuncularında bilmesinde yarar vardır. Uygun zamanınız var ise bir soru cevap toplantısı yada bu konu altında sizlerden birkaç cümlede olsa cevap almak isteriz.

''Yöneticileri etiketlememin sebebi apaçık ortadır değerli vaktinizi çalıyor isem kusura bakmayın.' :huh:

Çok doğru söylüyor herhangi bir açıklama yapılsa da bizde ona göre hareket edelim bu gidişle zaten ereborun gidişatı hiç iyi değil piyasa uçmuş gidiyor yeni gelen adam da bir şey yapamadığından bırakıyor boss sandıkları çok boş içerikler birşey satamıyor ve bir şey satın alınmıyor bu konular hakkında acilen bir şey yapılması lazım