aimteo tarafından yazılan gönderiler

Umarım kayıp olan itemlerim ortaya çıkar kısa sürede tek eğlencemiz bu işten sonra gelip zaman geçiriyorum sonuç olarak emek var ortada hırsızlık olduğunu düşünmüyorum bazı itemler duruyor bazıları ise yok discordda bazı gm arkadaşlar ile görüştüm gün içinde dönüş sağlanıcak denildi logolara bakılcağı söylendi umarım aklanırım ve oyuna dönüş yaparım ilgilenilir ve kısa sürede dönüş sağlanırsan memnun kalırım

Tarihleri yazdım 08.01.2010 ile 09.01.2020 arasında oldu araştırma yapılırsa sevinirim Discordta giriyorum fakat sabahtan beri bir gelişme olmadı henüz destek aldım ama araştırma hakkında gün içinde dönüş olur denildi halen bir dönüş yok ne yazıkki

En Son Çıkış 08.01.2020 Tarihinde Saat Gece 23.30 Gibi Çıktım Oyundan İtemlerim Normal Herşeyim Vardı
    Bugün Giriş 09.01.2020 Tarihinde Saat Öğlen 13.30 gibi Giriş Yaptım Ve İtemlerimin Bir Kısmı Yok 105 Level Petim Ruh İç İtemlerim Bir ikitane Simyam 1000 Won Param Yok Ama Elimdeki Elit Bir Kılıç Kalkan Küpe Kask Ayakkabı Duruyor Bir Hırsız Olmuş Olsa Onlarıda Bırakmaz Dİe Düşünüyorum Araştırılmasını İstiyorum
    Ve Gece Güncelleme Yapılmış Güncellemeden Kaynaklı Olabilceğini Düşünüyorum Hesabım Çalınmış Olsa Herşeyimi Almış Olurdu Araştırırsanız Sevinirim
    Hesabımın Adı // 88 Level Savaşcı