apotroo tarafından yazılan gönderiler

Cahilliğimi maruz görün ama benim bildiğim herhangi bir oyunda biri bir kural çiğnediyse onun hesabı cezalandırılır. Eğer hesabı değilde bilgisayarı kapatmayı ben anlamadım sanki hile falan satıyorum bir daha satamayım diye bilgisayarı kapatıyorsunuz. Kuralı çiğneyen hesabın mailine bağlı olan tüm çarları banlayın bu hakkınız. Tr de bile böyle bir uygulama yok. Siz yöneticlere her yerden yazdım son kez buradan yazıyorum hakkımdaki işleme itiraz ediyorum bi hal çaresi varsa yazın yoksa herhangi bir işlem yapamıyoruz diyin bende bilgisayarımdan oyunu silip tüm emeklerimi çöpe atayım. Sizleri de anlıyorum lakin kusura bakmayın ama böyle bir uygulama yapmanız saçma... İyi günler iyi çalışmalar.

Merhaba Ben Rohan2 Mordor da oynuyordum. Arkadaşım benim bilgisayarımdan kendi hesabına giriş yapmış ve oyunun kurallarını ihlal edip ''Bağırmak!'' kısmından bilmem ne site üzerinden won satılır gibi bir şey yazmış yani bana dediği bu bugün oyuna girdiğimde hesaplarımın (arkadaşımın hesaplarıyla tamamen alakasız) banlandığını gördüm . Benim bir suçum yoktur ne yapmam gerektiğini bilmiyorum siz değerli yöneticilerden yardım istiyorum arkadaşımın hesabı olması dışında hiç bir bağım yoktur hotmailler farklıdır benim hesaplarım kendi mailime bağlıdır ben bu serveri 1-1,5 aydır oynuyorum ne hile kullandım ne bir küfür bile ettim siz değerli yöneticilerden anlayış ve bir cevap bekliyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. İyi Forumlar!.