bestrouter35 tarafından yazılan gönderiler

Dün akşam 9-10 gibi hesabıma girdim "Hesap Zaten Bağlı" diye bir uyarı geldi neye uğradığımı şaşırdım. Girip herhangi bir şeyin kayıp olup olmadığına baktım her şeyim duruyordu ve hemen siteden giriş yapıp şifremi değiştirdim. Oyunda çok fazla durmadım 10 dakika falan çıktım. Gece 1.5'du tekrar girmeye çalıştığımda şifremin değiştiğini anladım. Siteye girip şifremi unuttum kısmında kullanıcı adı ve e-mail adresimi girdim ama "Hatalı kullanıcı adı veya email." diye bir hatayla karşılaştım. Sanırım hesabımın e-mail adresi de değişmiş. Hesabıma ulaşamıyorum bütün emeklerim çöp oldu. Kayıt olurken cep telefonu numaramı doğru girmiştim onunla bana yardımcı olabilir misiniz ? Bir şey yapabilir miyiz hesabı geri alabilir miyim. İçinde ne var ne yoksa muhtemelen gitti ama yinede lütfen yardım edin.

Not: Hesap bilgilerimi hiç kimse hiçbir şekilde bilmiyor. Bu olay nasıl oldu anlamıyorum. Neden bütün paramı, sandıkları vs. biriktirdiğim hesabıma böyle bir şey oldu anlamıyorum. Bu hesaba daha az giriyordum, farm yaptığım yaklaşık 500 won itemli hesap duruyor. Nasıl böyle bir şey olabiliyor çözemedim ?( Bu arada mordor sunucusunda oynuyordum ama bu olaydan sonra oynamayı düşünmüyorum artık kimin hatası var bilmiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.