senbeno tarafından yazılan gönderiler

Hesabım banlanmış. Gerekçe olarak 3 part yazılım olduğu idaa etmiş. Eğer ki varsa kabul ederim sesimi çıkartmam 3. part yazılım var ise. 3-4 Hesaptan pencere modun da aynanda otomatik saldıra alıp sabah akşam emek eden birisiyim. Rohan S1 den berli buradayım. Simdiye kadar ekibinizden çok memnundum. Sorun olduğunda hem discord hemde diğer bu forumda olan üyeliğim vardı Cocukadam diye şifresini unuttuğum. Güzel hızlı ve azımli ekip vardı. Buna birşey diyemem gerçektende öğle idi ama bu olay gerçekten beni kırdı oyundan ekibinize olan güvenimi tamamen sıfıra indirdi. '' Kanıtlarımızı oyunculara sunmak zorunda değiliz!! '' cevabı gerçekten kırıcı oldu. Bu forumda uzun süre bekledim belki ban sebebi atılır buraya diye. Zorunluluğu yok ise forumda ''süreli-süresiz'' diye bilgilendirme ve ban kanıtı neden atılıyor ? Belki bu arkadaş ilgilenmiyor olabilir ama burada server sahibini temsil edecek rütbede değilmi TGM ? Sizler bu server sahibi temsil edip köklü güzel bir server oluşturmadınızmı kurmadınızmı? Ban yiyen hesabımın IDlerini tek tek yazamayacağım birtanesini yazacağım saten panelinizde tekini yazdım mı diğerleride çıkmakta. ID: '' Senbeno '' ... Eğerki gerçekten kanıtınız var ise razıyım. Ama bu bahsettım olay gerçekten üzmedimi ? Oyuncularınızın güvenini sarsmayacakmı ? Ben sarsıldım şuan da bu maduriyetten dolayısı ile. Hesabımı açarsanız oynamaya devam ederim ekibim ile ama açmasanız yeni güven veren bir server arayacağız. Herkesin, oyun yönetimin anlayışı için teşekkür ederiyorum.