Nexuiz tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar, 3 gün önce bir hevesle 2k won harcayıp Sürgün Damar Kristali görevini tamamladım fakat ilk görevi aldığımda geldi
    Karakterim ölünce buga girdi. Bu sorunun düzeltilmesini talep ediyorum.
    Ve bu konuyla bağlı değil ama won masasının en kısa sürede geri gelmesini talep ediyorum. Petlerimizi satmak zorunda kaldık uzatamıyoruz.

Merhabalar, Erebor'da devamlı pet, karakter kasan birisiyim.
    Önceden her ch attığımda sohbet panelinde %600 exp drobu yazıyordu fakat bugün yazmıyor ve aşırı az exp geliyor.
    İnceleyip düzeltmenizi talep ediyorum.

Bence tek bir servere reklam yapılmalı. Şuan Erebor serverinde ciddi bir oyuncu kayıbı var ve oyuncu önceki günlere nazaran çok az. Yeni başlayan birisi, az olan serveri tercih edeceğini sanmıyorum. Bu benim şahsi düşüncem.

Merhabalar,
    Öncelikle belirtmek istiyorum diyeceklerim benim kişisel düşüncelerimdir.
    Geçen oyunda bir arkadaş ile muhabbet ederken demiştim ki serverler birleşimine kadar karakterimi dizmeye çalışacağım. Demiştim.
    Ama arkadaş Facebook sayfanızda ki post a yönlendirdi.
    O postta ki şu cümle bayağı bir moralimi bozdu diyebilirim "Artık birleştirme olmayacak".
    Şimdi diyeceklerimi söyliyeyim. Önce ki birleşimlerinizden yola çıkarak düşünüyordum ki; Oyuncu azalınca yeni server açıp tekrar oyuncu toplayıp birleştirme yapıyorlar diye düşünüyordum.
    Mordor serveri açılırken de böyle düşünüyordum.
    Açıkcası oyun yetkililerine de soracaklarım var. Her ayrı servere ayrı reklamlar yapılacak demişsiniz ama şuan Erebor serverinde ciddi bir oyuncu kayıbı var
    Yani hiç başlamamış birisi asla Erebor serverini Mordor serverine tercih ediceğini sanmıyorum.
    Benim düşüncelerim tekrar birleştirme olsun tek bir server olsun öz olsun düşüncesindeyim ben
    Gondor serverinde başladım ben oyuncu neredeyse hiç kalmayınca ara vermiştim server birleşimini duyduktan sonra birleşince başlarım demiştim.
    Birleşimden hemen 1 gün sonra tekrar döndüm hatta arkadaşımı da çağırdım asla P sunucu oynamam diyen arkadaşımı sizin serverinize başlattım (Yanlış anlaşılmaz umarım)
    Arkadaşım da bana güvendi ep çekti karakterini dizdi o da benim gibi birleşmeyi beklerken post u görünce 2 mizde şok geçirdik.
    Çok önceden yine buna benzer konu açmıştım ve dikkate alınmıştı.
    Umarım tekrar dikkate alırsınız ve Erebor oyuncularını sevindirecek bir karar verirsiniz.
    İyi Forumlar
    ^^