DerdinNey tarafından yazılan gönderiler

boya görevinde ne bonuslar veriyor yapmaya değer mi ayrıca 5 6 tane de 1 tane zor geçiyor her seferinde 50m para alıyor oyunda bunu yapabilmek mümkün mü sizce? 20 20 20 20 tane istiyor 5 tane de 1 tane geçiyor desek 1000 wonu geçer bu ne böyle.

yetkili kişilere ve oyunculara sesleniyorum. olayı baştan anlatıyorum

90w karşılığında 100 ep almaya anlaştık. mavi 1 ışınlan oradayım dedi ch1 mavi 1 de buluştuk
    ep kuponunu koydu bende çok heyecanlandığım için hemen 90 yazıp enter yaptım meğersem yangı 90 yapmışım ticareti kapattı bende parama baktım duruyor
    dolandırısın sen git satmıyorum diyince bir daha bulamam falan gibisinden bi tribe girdim hemen 90w ekledim ticarete kabul ettim sonra baktım sen dolandırıcısın yürü git falan demeye başladı ve sohbetten engelledi 100 ep vermedi tamamen benim saflığımdan kaynaklanan bir durum olduğunu düşünüyorum 105 level diye güvendim kendisinde sslerin olduğunu iddia ediyor eğer duruyorsa ssler atabilir 90 yang koyduğum için de özür diledim arkadaşdan ve görmediğime yemin ettim tekrar almak istediğimde alamayacağımı söylediği için böyle bir şey yaptım pişmanım. Karşı taraftaki oyuncunun banlanması gibi bir isteğim yok 90w geri iade edilsin yeterlidir . Oyununuzda ticaret geçmişini görebilen bir sistem var ise incelendikten sonra haklı olduğum ortaya çıkacaktır.

BÜTÜN OYUNCULARIN HAKLI MI HAKSIZ MI OLDUĞUMU YAZMALARINI İSTİYORUM HAKSIZSAM EĞER 90W ALMAYACAĞIM.