gok01 tarafından yazılan gönderiler

Merhaba alesta serverin de uzunca bir süredir sizlerle birlikteyim fakat oyun gün geçtikçe terk ediliyor etkinlikler server açıldığından beri aynı herhangi bi güncelleme yok savaşçı karakterler fazlasıyla güçlü farklı karakter oynayan oyuncu sayısı çok az skiller dengesiz farm ise çok sıkıcı metinlerden düşen itemler çok değersiz yeni oyuncular ilerleme yaşıyamıyorşeytan kulesi çok uzun sürüyor fakat son günlerde dropları da aşırı kötü lucifer daha zor olabilir ama kesildiği zaman dişi dolduracak bir şeyler atması gerekli catacomb da düşen metal oyunun dengesini bozuyor aşırı fazla metal atıyor fakat diğer droplar kostüm vs kötü metin farmında daha güzel şeyler atabilir 10 metinde 1 evrim 75 üstü metinlerde geçerli olabilir sürgünde komutanlar aşırı derecede hp dolduruyor bireysel oyuncular için kabus gibi ben dahil :) yeni oyuncular için exp li petler vs gelebilir etkinlik takvimi oyunda bir yere yansıtılırsa iyi olur aklıma gelen şimdilik bunlar umarım gelecek güncellemede daha iyi bir alesta görebiliriz...

Efsun botu kullanırken efsunlar üst üste geçiyor ve oyun atıyor oyun kapanırken hata formu gönderiyor fakat 2 haftadan beri bu sorun çözülmedi gerekli işlemin yapılmasını istiyorum .

Bu metinleri bilerek mi kesilemeyen yerlere atıyorsunuz anlamyorum çok mu zor şunları düzenlemek spam noktalarını değiştirmek veya işinize böyle mi geliyor sayın yöneticiler...

VARDARTONE isimli şahsın gerekli cezayı almasını arz ederim.

Ayrıca bu cezalar kalıcı olarak ban mı saatlik chat ban mı ona göre yazarsanız bizde buraya atmak ile uğraşmayız hile diye bildirdiğim adamlar (video lu şekilde)
    Sadece saatlik yazışma banı alıyor ve ben bu konuyu anlıyamıyorum ?

ailevi değerlere hakaret ve reel hayatı tehdit PLATONIG

gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.