cuhara tarafından yazılan gönderiler

2. Oyun açılmıyor açtığımda diğer oyun black screen'e düşüyor çeşitli çözünürlük ayarlarında açmayı denedim ama işe yaramıyor. Öerilerinizi bekliyorum

Demirci taşı ve kutsama ile demircinin el kitabı yapıyoruz. Bu itemle + basarken gösterilen tutarın fazlasını alıyor bizden. Açıkcası bir faydasını farkını da göremiyorum. Kutsama ve büyülü metal parçacığı ile yapılan nesne ile de + basarken bir fark göremiyorum. Herşeyi geçtim +8'den, +9'a basarken inanılmaz derecede oran düşürülmüş bu sunucuda. Büyülü metal almaya zorluyorsunuz insanı inatla. Metin keserek sunucunun her tarafında online oyuncu izlenimini sağlıyorsunuz çok güzel. İstridye çıkartıp biriktiriyoruz içinden çıkan inci sayısı belli zaten max 10 (karışık veriyorum) 10 inci ile geçer mi +9'a ? Geçer. Ama +8'den +9'a geçme olasılığı neredeyse %10 ile sınırlandırılmış. 3/4 Saatimi 5 dakikada yediriyorsunuz bana. O halde diğer oyuncular gibi belirli internet siteleri üzerinde satılan sizin de bilginiz olduğunu düşündüğüm ''metin botu'' satın alıp bırakalım vadiye kassın arkadan bi çarımız biz de gerçek çarımız ile level kasalım item basıcağımızda aktarım işlemini sağlayalım böyle dünya olmaz. Ya istridye drop rate oranı artıcak, ya inci drobu eklenicek, yada +9'a basma oranına iyileştirilme yapılıcak. Ha tüm bunlar yapılmyorsa o METİN BOTU kullanıcılarını artık banlıcaksınzı yeterince para kazandınız zaten site ile beraber o istridye satan emeği ile kasan adamlar indirime gidicek pazarda. Yaptığınız en ufak hata zincirleme herşeyi etkiliyor.