zorbeybaba tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar.
    Kısayol sistemi (x) çok güzel, lakin bende birazcık sorunlu. Hata bölümünde buna istinaden bir konu açmıştım. Bir çözüm olarak, görevleri Biyolog Npcsinden verebilsek aslında bu tür sorunlar bir nebze halledilmiş olur. İsteyenin kısayol menüsünden, isteyenin ise NPC üzerinden biyolog görevlerini halletmesi sizce de daha iyi olmaz mı?

Herkese iyi forumlar :thumbup:

Bahsi geçen hata ekteki linkte mevcut. (FORUM)

>>>>> Biyolog Verememe Sorunsalı <<<<<

Pack dosyalarımı kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde kullanabilen bir arkadaşımın pack dosyalarından farklı. Örneğin'' pc_sura_effect '' tarzı dosyalar yok. Fakat bende ''pc_şaman_ effect'' - ''pc_assasin_effect'' tarzı dosyalar var. Sanırım sorun bunlar. Upload hızı çok düşük oldugu için arkadaşımdan alamadım.

Herhangi bir şey değişmedi. Kontrol ettim, zaten güncel. Fakat yeniden kurdum isteğiniz üzerine. Denedim ve yine aynı sonuç, aynı şekilde atıldım.

Sorun hakkında daha detaylı bilgiler vermek istiyorum. Oyunu defalarca silip yükledim. Bilgisayarım sağlam durumda ve eski değil. Tıkladığım anda oyundan atıyor. (En altta farklı sorunlar hakkında ssler var.)

İlk olarak 'x' tuşu ile açıyorum ve tıklıyorum. (Alt panelde de aynı sorun mevcut.)

Tıkladıktan hemen sonra hiçbir hata mesajı çıkmadan karşıma şu çıkıyor

''X'' TUŞUNDAN PANEL VE BİYOLOG GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR SİSTEM FAKAT, BİYOLOG NPC'Sİ ÜZERİNDEN İŞLEM YAPILABİLMELİ.

Diğer hatalar ve görüntü sapmaları.

(KART ETKİNLİĞİ YALNIZCA RASTGELE TIKLANARAK OYNANABİLİYOR)

Kanal değiştirme

Savaş sekmesi

En kısa zamanda dönüş ve çözüm sağlayabilirseniz çok sevinirim.Hiçbir biyoloğumu veremedim, üstelik kral kartlarını doğru dürüst kullanamıyorum.

Alt menüden biyolog vermeyi denediğimde oyun kendini kapatıyor ve hata hakkında rapor vermemi istiyor. Defalarca silip tekrar yükledim fakar işe yaramadı. Hiçbir şekilde biyolog veremiyorum.