Loki tarafından yazılan gönderiler

Botları kapattık diye övündüğünüz gece gözümün önünde bak simdi diyerek bot açtılar avcılar kendilerine çarmı kasıyor ne yapıyor bilmiyorum belirli saatlerde farm alanları dolassalar yine oynayabileceğimiz bir alan yaratılır fakat ne yazıkki videonu aldım dediğim bot kullanan oyuncunun sen videoyu yükleyene kadar ben yeni hesabı açarım diye dalga geçeceği kadar yüz vermekten başka bir şey yapılmadığını düşünüyorum ve severek uzun zamandır oynadığım Rohan2 ye veda ediyorum. Sizlerin övündüğünüz bir konu olan yıllardır kapanmadık devam ediyoruz konusuna gelirse de oyunun alt yapısı güzel olduğu için sanıyorum devamlılığı oldu ancak bundan sonra botcu ve hilecilerle (ki bunlar artık ep le kostum cekerek bota bırakıyorlar çarlarını o kadar rahatlığı bulmus geliştirmişler kendilerini) devam edeceğinizden şüphem yok. Hoşkalın hoşçakalın.

Özelikle geceleri farm bölgelerini dolaşsanız ve botları temizleseniz emek veren biz oyuncular keyif almaya başlayacağız fakat tahmin ediyorum ki daha mühim işleriniz var. O yüzden "Oto. Toplama" butonunu kaldırmanızı öneriyorum. Her ch a 3-5 bot kuran aciz oyuncuların rahatça oyun için gerekli techizatları edinememesi için geçerli olabileceğini düşünüyorum. Yönettiğiniz bu oyun emek verenler için güzel fakat hile hurdayla üstünlük kuranların zorbalıklarına katlanabileceğimi şahsen sanmıyorum. Önerilerin birçoğunu es geçiyorsunuz umarım bunun üzerine düşünmek için vakit ayırırsınız. Kolay gelsin.

Oto. Toplama bot kuranlar nedeniyle kaldırılsın :!: