mzindann1 tarafından yazılan gönderiler

Kullandığım farm car hesaplarımı mavi ch1 2.köyde topladım itemlerimi ve paramı(marrrket) aktardım.
    Tabi satılabilecek olanları çünkü satıp-alacaklarım vardı örneğin ruh kemer-zen fasulyesi almak-kostumler gibi bu amaçla yaptım.
    Hatta msj kayıtlarına baksın birkaç kişiyede bir skil için kaç zen fasulyesi gerekiyor diye sorular sordum bir çok kişiye.
    Ve gereksiz itemleri atmak veya satacaktım.Oyunda birinede yazdım 1.kanıt (loglara bakın lütfen dediğim kanıtlacaktır.)
    Hatırladım (2.kanıtlanabilir)-Bir lycan karekteri geldi dedi ince kolye varmı ? bende var yan carıma bakam dedim ve baktım ona erdim
    bende kendisine akrep kıskacı varmı demişti oda bana 1 tane vermişti.Kendimi kalkanı geliştirmek için +7di +8 yaptım (+9 bastım olmadı)
    Dikket ederseniz burada kendi çarımı yavaş yavaş geliştiriyorum.(3.kanıt bu)

-Hemen sonrasıda demiştim çelik falan lazımmı kullanmadığım
    depodam vardı çelik-kolye-bilezik-ayakkabı lazımsa vereyim yoksa atacam hepsini demiştim.
    (Kastettiğim depodaki +9 olmayan itemler( anka ayakkabı-cennet kolye+bilezik+(savascı çeliği+sura çeliği+ejderhaha tanrısı zırh +9 değil hiçbiri
    bunları kastettim.)
    Herne hikmetse bundan sonra itemlerimi pazar çarına aktarmaya devam ederken aniden oyundan atıldım
    Tekrar girmeye çalıştım ve aniden banned yazısı gördüm.(e-maildeki hesaplarıma bakında gelen mesaj Ban nedeniniz : İtemci! yazıyor.

Olayın özeti bu sayın yönetici ve arkadaşlar burada sorun nerede bide siz söyler misiniz ?

Birçok itemlerimi hatırlıyorum hesap ve e-mailllerim benim diyorum daha ne kadar anlatmam gerek ?

Bütün çarlarımın hesapları benim yani (yan çardaki hesapları hepsi benim para ve item aktardım çünkü satıp daha iyi item alacaktım ?
    Arkadaşlar sizde yardımcı olur musunuz ? Şimdi olay

3 e-maillim
    1-e-mail bağlı:1 hesap.(90 lvllik geliştirdiğiim+pazar çarlar)
    2.e-email 2.hesap.(pazar çar+farm çar) biri 30 lvlllik diğeri 15 lvl pazar çardı(Marrket ismiydi zaten buna won+nakit+itemlerimi verdim)
    Amaç satıp (+9 iç itemler almak+ kostumlar almak bir çok kişide kostum gördüm.
    3.e-mail:bağlı 6 hesap (farm çarlar)

Kendi yan hesaplarıma bile item aktaramıyoruz.?
    Bu nasıl bir yanlışlıktır ?
    Kendi kullandığım hesaplarımın ban yemesi böyle bir şeyle ilk defa görüyorum.
    Yöneticilerin yardımcı olmasını istiyorum bekliyorum.

hesap ve e-mail için özelden msj atın sayın yöneticiler ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum.